Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: The Last of Us Remastered: Porównanie grafiki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uwaga, uwaga! Z uwagi na niską kompresję i wysoką jakość obrazu materiał wymaga dość mocnego łącza (i komputera). W razie problemów ze streamowaniem wideo, zalecamy pobranie go na dysk twardy.

By przeczytać cały artykuł, kliknij tutaj: The Last of Us Remastered: Porównanie grafiki
Nie jest przypadkiem tak, że jeżeli przerenderuje się film FHD do 4K i wrzuci taki film na YouTube to będzie on wyświetlany w 1080p przy prędkości 20 mbps? No oczywiście nie zdejmuje to ograniczenia 30 klatek na sekundę Childish
(02-08-2014, 14:19)Millenium napisał(a): [ -> ]Nie jest przypadkiem tak, że jeżeli przerenderuje się film FHD do 4K i wrzuci taki film na YouTube to będzie on wyświetlany w 1080p przy prędkości 20 mbps? No oczywiście nie zdejmuje to ograniczenia 30 klatek na sekundę Childish

Nie jest tak. Smiling Wersja 1080p wciąż wyświetlana będzie w ~4-6mbps. Wersja 4K zeskalowana do monitora 1080p straci dodatkowo na ostrości, bo materiał natywny w 1080p musi zostać przeskalowany w górę, skompresowany, a potem znowu zeskalowany w dół.
Porządnie wykonany materiał. Myślałem, że to będzie proste zestawienie trzech, może czterech fragmentów gameplay'u. Pozytywne zaskoczenie.
Miałem zagrać w the last of us jeszcze na ps3 ale po tym materiale chyba poczekam aż przesiądę się na 4.
Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby ten śliczny player odmówił mi posłuszeństwa. Odtwarza 3-5 sekund, po czym zaczyna obraz migać, rwać tylko po to bym po chwili widział czarny obraz i słyszał same audio Childish
Szkoda, że nie wspomniałeś o tym, że w 30 fps, zobaczymy lepsze cienie niż w 60 fps.
A mi się podoba najbardziej to, że zarówno wasz player jak i obie wersje filmików do ściągnięcia odmawiają posłuszeństwa na moim 6-letnim lapku.

Na necie mam dźwięk i brak obrazu, a z dysku mam obraz, ale tnie się dźwięk.

Kolejny powód, by kupić sobie nowego kompa.
Kocham fakt, że w gameplay na ps3 jest po angielsku, na ps4 jest po polsku. Przy podzielonym ekranie na pół wychodzą ciekawe teksty, jak w 2:57 "Get back, barbie. Wracaj" Winking.
Różnica jest widoczna i to bardzo , świetny materiał Winking

Let's talk about this rano OK ?

2:42 LOLażaj !

Torll