Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PGA 2014... Skąd? Z kim? Czyli szykujemy sie na PGA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czesc bobry.
Z racji ze PGA juz za prawie 3 miechy zrobilem temat aby sie dogadac w sprawie transportu, noclegu czy fifkonu.

Razem z Wojtem planujemy zebrac ekipe.

Czekam na propozycje, PW, etc...

Zapraszam do dyskusji :P
Wybieram się razem z 2 funflami, będziemy cisnąć ze śląska a konkretnie to z zawiercia (niedaleko katowic).
U nas chyba będzie jedno wolne miejsce w aucie, to jeśli ktoś jest z okolic Częstochowy to można się dogadać.
Ja pewnie ogarnę jakiś pociąg z Katowic Winking
Dorczenzo, jak ogarniesz pociąg to napisałbyś jaką trasą jedziesz. W zeszłym roku poszliśmy po taniości to chyba z 2 przesiadki mieliśmy, nie wspominając o czasie podróży. Od razu się spytam o nocleg, wyczailiśmy nawet tani (przynajmniej tak mi się wydaje)140 zeta doba za 3osobowy pokój z łazienką, kuchnia wspólna dla wszystkich no i wifi. Ale na pieszo to jakaś godzina od targów. Macie jakieś upatrzone miejscówki gdzieś bliżej?
Na Pyrkonie ekipa siedziala w Sodzie. Inni znowu w Puzlach. Miejsc jest duzo tylko ceny rozne Winking
Fajnie by było, żebyśmy ogarnęli wcześniej jakiś nocleg grupowy. Miło by było, patrzeć na Was wszystkich Wielki dzej paczy

PS. Też będę jechać jakimś ciopągiem z Kato.
No ale pls, nie śpijmy tak blisko targów. Tylko Dobranoc i jej dziesięcioosobowy tabor cygański - http://www.dobranochostel.pl/
Ja pewnie jadę sam, z Łańcuta, jak pogadam z Kropcią to może w Warszawie pojadę wraz z nimi, ale jeszcze nawet nie wiem, czy oni zamierzają jechać Laughing Dla mnie przejazd to nie problem, bo Polski Bus, 3 dni wcześniej bilet i do przodu, gorzej z noclegiem. Parasolka ma dobry pomysł, też chętnie wszystkich was bym podotykał :madness:
Parasolka wie co dobre. Tylko sprawa z motelem. Ekipe zbieram. SMSy wyslalem do ludzi. Jesli numeru nie mam bede pisal PW na forum. Do wieczora powinienem sie wyrobic.
A może hostel blisko tego baru z fifką? Nie lecpleja, bo były głoski, że go likwidują czy coś.
Lecpleja już nie ma. Ja się piszę na tabor i dotykanie.

Ekipa z Wrocka ma pociąg pod same targi Winking
Co dla mnie najważniejsze: ustalcie w jakim hostelu chcecie kimać, a potem dopiero licytujcie się o miejsca, bo ja również chciałbym zabookować sobie pokój, ale nie będę tego robił grupowo, bo wciąż nie wiem czy uda nam się dotrzeć, a nie chcę potem komplikować ludziom życia.
Jak ktoś zorganizuje grupowy nocleg to także bym się pisał plus jeszcze 2 osoby ;-), jeśli byłaby taka możliwość.
Będę jechał na PGA z Koszalina/Słupska prawdopodobnie pociągiem. Oraz nocleg grupowy Fap
Ja już sobie zaklepałem pokój w Sodzie. 4 osoby: Ja, Neko i prawdopodobnie Johnny i Smelly.
Ja z noclegiem odpadam, bo jestem na miejscu. Ale jakiś bar się ogarnieWielki dzej paczy osobiście polecam bar Setka co prawda nie mają fifki ale za to wybór i piw i Cydrów na kranach jest ogromnyMe Gusta
Bez fifki Triplease
Zawsze możemy zrobić wjazd na chate do CTSGTorll
Też będę jechać. Pierwszy raz na takie coś będę się wybierać, więc nie wiem jak to wygląda od strony organizacyjnej blablabla. Jadę ze Słupska, prawdopodobnie do Gdańska a później do Poznania, albo jakoś inaczej 360 Has No Game . Jak ktoś chce mnie zabrać po drodze, pisać smiało. Nocleg? Mogę się dostosować. Tylko trzeba sobie załatwić wolne ;/ (24 - 27 paź, planuje wolne)
No my z Beniem się wybieramy. Jak dostanę wypłatę rezerwujemy PB w piątek o 10 i powrót niedziela o 16. A z noclegiem jeszcze nie wiemy, bo albo grupowo, albo będziemy kimać u znajomych.
W sumie mógłbym wpaść łącznie z cygańskim noclegiem bo widzę że polski-bus ma kraków-wrocław-poznań trasę z tylko jedną przesiadką. Laughing

Z tym że takie rzeczy na 10% wolałbym ustalać po poprawkach niż teraz już (ale bilety mógłbym już zarezerwować).
Jadę.
Wybieram sie :-)
Jeżeli jedzie ktos z Warszawy to dajcie znac na pw. Razem weselej.
Pisze sie tez na cygański nocleg jeżeli bedzie cos wiadomo :-)
ja mam 30 minut drogi
Stron: 1 2