Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hi y'all!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich jako newbie na arhn.eu! ;]

Jestem Paweł, 18-latek (czytaj n00b) z Dolnego Śląska ;]
Grami interesuję się (ba, pasjonuję ;3 ) od dzieciaka. Do komputera dorwałem się już w wieku 5 lat, a moimi pierwszymi grami były : Shogo MAD, Dink Smallwood (moje osobiste guilty pleasure), Age of Empires 2 i Diablo 2. Następnie dostałem mojego ukochanego konsolka, leciwe już PS1, którego katowałem dniami i nocami ;]. Potem w międzyczasie wpadło mi w ręce PSP i na bardzo krótki okres czasu PS3, jednak obecnie jestem graczem niemal w 100% Pecetowym ;]
Same komputery również mnie interesują, jestem uczniem technikum informatycznego i swoją przyszłość wiążę z tą branżą ;]
Moją absolutnie ukochaną grą jest Gothic 2 : Noc Kruka, które wymaksowałem już chyba ok (nie żartuję) 15 razy Winking
Mimo to nie pozostaję monogamistą w grach i ograłem naprawdę wiele pozycji, gdyż gram nieprzerwanie od wspomnianego wieku 5 lat, czyli łącznie już 13 ( NOLIFE ALERT!)

Zatem jeszcze raz po tym przydługawym wstępie - Witam wszystkich i mam nadzieję pozostać z wami jak najdłużej i wspólnie wspierać działanie ARHN.EU Winking
Pozdro! I can see my house from here!