Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: GBA SP czy warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Uwaga, pytanie:
Czy GBA SP z grą i ładowarką (do konsoli i gry pudełka) za 55 zł to jest okazja? Mi wydaje się że tak ale nie wiem czy na pewno warto.
Bierz, ani się nie zastanawiaj Smiling
Jak najbardziej warto, to świetna konsola z wielką biblioteką gier za grosze. A skoro jest jeszcze pudełko to dodatkowo podnosi wartość.
Cena zmieniona na 70 zł ale chyba i tak warto.
Oczywiście, że tak to nadal bardzo niska cena ! Najprawdopodobniej jest to model AGS-001, który jest podświetlany od przodu, ale nadal jest to lepszy sposób na zapoznanie się z tą niesamowitą biblioteką gier niż klasyczny GBA. Bierz i sie nie zastanawiaj!
(12-08-2014, 21:07)xSkyer napisał(a): [ -> ]Obyś trafił na model z tylnym podświetleniem.
Jeżeli już kupiłeś to może pochwalisz się zakupem? (zdjęcia)

W Polsce bardzo ciężko o ów model, a jeżeli już to w horrendalnej cenie niestety.
Był to model ze słabszym podświetleniem (dmg-001). Nie zdążyłem -.- . Dzwonie żeby zamówić konsolę a tam ktoś mówi ,,Konsola została sprzedana 30 minut temu". Jest jeszcze jaka szansa na zdobycie konsoli ze słabszym podświetleniem ładowarką i The Sims 2 za 50 zł.
W niedzielę idę jeszcze na giełde gdzie zawsze jest mnóstwo takich rzeczy (atari 2600 znalazłem).
(12-08-2014, 22:42)Nowatsky napisał(a): [ -> ][quote='xSkyer' pid='64725' dateline='1407866820']
W Polsce bardzo ciężko o ów model, a jeżeli już to w horrendalnej cenie niestety.

Niestety masz rację, na allegro ceny zaczynają się od absurdalnych 300 zł. Ja miałem szczęście i kupiłem AGS-101 od kolegi za 30 zł Archon Approved
Warto jest kupić każdą konsolę jak się jest ich miłośnikiem ale w dobrych cenach a o to w chłolere trudno na allegro ;_;
Nie ma się co męczyć z polowaniem na 101, 001 do grania starczy w zupełności.