Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Psp które wybrać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam problem z wyborem modelu psp, napaliłem się na kupno tej małej "zabawki" ale nie wiem który z dostępnych modeli wybrać wiem że jest ich kilka jak np psp go. chodzi najbardziej o żywotność baterii i czas działania.Wszelka pomoc mile widziana Cute_Winking
[Obrazek: xK7er0i.png]

Tabelka prosto z wikipedi udowadnia, że najlepiej zainwestować w PSP wersji 300x, ponieważ większa ilość pamięci RAM oraz najmniejsze rozmiary to największe cechu różniące ją od innych.
Kolega wyżej zaprezentował całkiem merytoryczne podejście do sprawy ale ja tak od siebie powiem Ci, że jeżeli uda Ci się wypatrzeć taniego Slima czyli wersję 2000 to bierz bez zastanowienia. ZNACZNIE mniejsze gabaryty od Phata i ekran nieco gorszy niż w modelu 3000. Opinia oparta na obcowaniu z każdym rodzajem PSP Smiling
Ja mam pierwszą wersje PSP od 7 lat nadal działa świetnie polecam !Męczona 500 godzin w patapony Cod (przeszedłem 6 razy) i wiele innych. Nie kupuj najtańszej (chyba) nie ma wi fi, game sharing i innych.
Hmmm... poczytałem jeszcze trochę głównie o różnicach w modelu slim 2000 a 3000 i jednak więcej pozytywnych opinii jest o starczej wersji slim 2000 więc postaram się wyhaczyć ten model w przystępnej cenie. Dziękuje za rady jakie mi daliście Smiling
Dodając parę słów od siebie, nie bierz konsoli przerobionej, bo wtedy możesz mieć problemy z podłączeniem konsoli do PSN.
Jeszcze jedno pytanie, na ile godzin grania pozwala bateria na jednym naładowaniu?
Hmm, mi się zaczęła wyczerpywać w trakcie trzeciego wykładu czyli koło 5 godzin. Dlatego gdy wiem, że czeka mnie dłuższa sesja grania, biorę ze sobą ładowarkę.
Proste i logiczne tylko modele 3000, są najlepsze i bardzo ciężko dostępne a co za tym idzie, cena jest wysoka za model 3000. Jedyna co przy zakupie upewnij się że jest oryginalna bateria. Podróby są nie wskazane, krótko trzymają czasowo, puchną podczas pracy a co najgorsze mogą się przegrzać i wylać do konsoli.
Z tym, że ciężko trafić na nieprzerobiony model 3000. Chyba że się patrzy poza naszym krajem. A obniżki tytułów na PSN bywają naprawdę dobre. Często jest to też jedyny sposób zakupu niektórych tytułów jak chociażby Corpse Party.
Mam już na oku jedną ofertę psp slim 2000 i zdecyduje się na to, dziękuje wszystkim za rady i miłą rozmowę dzięki #BRAWOSONY