Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z kodem ze Skull Edition ACIV
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka!
Kupiłem sobie właśnie AC IV Skull Edition! Zapłaciłem mało więc się cieszę! Winking
Niestety gdy próbowałem wpisać kod z pudełka na zawartość specjalną(jskieś misje dodatkowe i ubranka), robiąc to według instrukcji(trzeba wejść w menu gry wejść w okienko z zawartością specjalną i można coś kupić albo zrealizować kod... i wybieram kod Ubisoftu! Wpisuje kilka razy i dupa! ;/ Jest napisane że kod nieprawidłowy!
Miał ktoś z was taki problem?

Pozdrawiam! Smiling
Sprawdź czy dobrze wpisujesz spróbuj zamienić o na zero, lub na odwrót. Jeśli to się nie uda pisz do supportu
To jedyny sposób? Bo w kodzie nie ma żadnych zer ani O! ;/

Jestem załamany...
W przypadku kodów na dodatki do gier z serii nie zawsze podana w pudełku instrukcja jest prawidłowa - sam spotkałem się z czymś takim w Edycji Waszyngtona AC3. Możliwe, że w Twoim przypadku trzeba zrobić dokładnie to samo, co u mnie, czyli znaleźć te dodatki w sklepie Ubi, dodać je normalnie do koszyka i przy realizacji wklepać posiadany klucz, który zbije cenę do zera.
I mam się zalogować przez moje konto uPlay? Bo nigdy wcześniej tego nie robiłem! ;/
Tak, do sklepu logujesz się właśnie za pomocą swojego konta Uplay.
Jak zrobisz to napisz czy zadziałało @Ganon Winking
To jest ta zawartość-

2 MISJE ZAPEWNIAJĄCE DODATKOWE 30 MINUT ROZGRYWKI

Ukryta tajemnica: Podążaj śladami Stede’a Bonneta i odkryj tajemnice jego wyprawy na piękną wyspę Saint Lucia.
Ofiarne sekrety: Przeszukaj egzotyczną Wyspę Ofiar i odzyskaj zaginione skarby kapitana Drake’a, w tym jego złote pistolety i kordelas.
DODATKOWE PRZEDMIOTY DO ROZGRYWKI JEDNOOSOBOWEJ I WIELOOSOBOWEJ

Dziedzictwo kapitana Kenwaya
Pirackie Trofeum


No wszystko fajnie tylko że w Ubi Shopie nie ma tego dodatku... ;/