Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nintendo 3ds - nowy czy używany?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Mam zamiar kupic Nintendo 3ds. Niestety nie wiem czy konsola ma byc nowa czy moze uzywana ?
To zależy ile przeznaczasz pieniędzy na kupno konsoli, bo np. używanego 3DSa można znaleźć już nawet poniżej 400zł w normalnym stanie. Nowa konsola jest oczywiście już w wyższych cenach, a używanego często można znaleźć odrazu z jakąś grą, czy innym dodatkiem. Jendak głównie zależy to od ciebie jaką konsolę kupisz - nową, czy używaną. Winking
To wszystko zależy od wielu czynników. Między innymi twoich funduszy - wiadomo, każdy chciałby mieć nową, a nie używaną konsolę. A jeśli chodzi o używaną, to wypada zapoznać się w jej stanie.
I to my mamy wiedzieć? Smiling
Zależy jaki masz budżet. Można kupić używanego 3DSa w dobrym stanie za całkiem rozsądne pieniądze, więc jeśli nie masz za dużo kasy i chciałbyś jeszcze kupić jakieś gry to przejrzyj oferty na portalach aukcyjnych. Jeśli zaś kasa nie stanowi dla Ciebie problemu to polecam zakup nowego egzemplarza - wiadomo, nic nie zastąpi uczucia gdy odpakowujesz nowy sprzęt Winking
Mam do przeznaczenia na konsolke od 450 zl :d a gdzie dokładnie moge wychaczyc 3ds za 400 zł bo wszystkie okazje na alegro jakie widziałem były ok 500 zł?
Ja jeszcze w tym tygodniu na allegro wyhaczyłem 3DSa za 350zł z grami z eShopu w bardzo ładnym stanie. Wystarczy troszkę poczekać, a jakaś okazja zawsze się natrafi.
Jak chce się coś dobrego wyhaczyć, to trzeba dobrze obserwować Allegro i ewentualnie OLXa Smiling
Kupuj używkę z papierami i pudełkiem. Ja 1,5 roku temu za 440zł kupiłem używkę z Ocarina of Time, którą potem sprzedałem za 140zł. Wyszło mi 300zł za 3DSa Grinning Nie ma sensu przepłacać za nówkę, odradzam kupno 2DSa.
Ja od siebie powiem tak: używana z olx'a. Ja na OLX kupiłem 2 konsole i byłem zadowolony.
Ja kupiłem używanego 3DSa za 266zł na Allegro. Nie był to stan igła ale nie rozpadał się i nie wyglądał na takiego, który byłby katowany. Brakowało mu takich bajerów jak rysik czy podstawka ładująca ale wciąż jestem z niego zadowolony.
Wszystko zależy od ciebie. Używane 3DS'y można w dobrym stanie znaleźć za 400 zł, ale można także znaleźć nowe w dobrej cenie. Znalazłem licytację nowego 3DS'a, który poszedł za 469 zł (tu masz dowody, jeśli mi nie wierzysz http://archiwum.allegro.pl/szukaj/NOWA%2...0WEJHEROWO ).
Wystarczy trochę poszperać w internecie.
Ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nad 2Ds-em. Jest o wiele łatwiej wyrwać go za małe pieniądze i w dodatku z dobrą gierką. Mnie udało się wyrwać 2dsa(idealny stan) w wersji z Pokemonami za 290zł.
Tak więc szukaj na allegro i OLX.
Ja polecam używkę za swojego (wszystko stan idealny) dałem 340 zł.
W obecnej chwili to warto chyba odłożyć więcej do skarbonki i zbierać na New 3DS z jakimś bundlem Smiling Nigdy nie wiadomo ile (i jakich) exów zostanie wydanych na nową wersję.
Osobiście polecam 2DS'a , jeżeli nie potrzebujesz 3D to coś dla ciebie ( ja wyhaczyłem na niemieckim amazonie z mariokartem 7 za 450 zł)