Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Najbardziej sandboxowe gry .
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie znacie najbardziej sanboxowe gry ?
Wymienić trzeba moim zdaniem serię Grand Theft Auto, a zwłaszcza dwie ostatnie części.
Minecraft, ostatnio głośna gra indie będąca typowym sandboxem.
Mount&Blade też chyba jest sandboxem.
Red Deception
Universe Sandbox. Większego sandboxa nie ma chyba : D
Największy sandbox eva - Garry's Mod :P, dodatkowo posiada pełno modów, które mogły by być oddzielnymi grami na silniku source'a
(17-08-2014, 20:55)RoniWorlds napisał(a): [ -> ]Red Deception

A nie chodziło Ci przypadkiem o "Red Dead Redemption"? :P

Sandboxów jest sporo. Pierwsze skojarzenie to seria GTA, ale też Saints Row, nieszczęsne RDR, czy RPGi jak The Elder Scrolls albo Arcanum.
Simsy, Wiedźmin, DayZ,
(17-08-2014, 20:30)jpgpngccaaa napisał(a): [ -> ]Jakie znacie najbardziej sanboxowe gry ?

Według mnie Saints Row, Mafia, Grand Theft Auto, Red Dead Redemption, Watch Dogs (chodzi mi o całe serie)
Powder Toy \o/
I Garry's Mod
Warto również wspomnieć o darmowym Unturned. Ciekawa mieszanka Minecrafta i DayZ.
Dziab_dziab bez obrazy ale grafika i gameplay w tym unturned jest kijowy, nie wiem jak w multi ale mi nie podszedł. (moja opinia, może się nie zgadzać z Twoją, każdy ma swoje zdanie Laughing)
Ja kilka godzin spędziłem przy tym ze znajomymi i wszyscy byliśmy zadowoleni, chociaż jak kto woli Smiling
Polecam serie Scribblenauts.
Na pewno GTA, Minecraft, Mount&Blade, Watch_Dogs, Saints Row, Fable, Red Dead Redemption, The Elder Scrolls
Seria Test Drive i Far Cry.
Myślę że sandboxem jest także Sleeping Dogs i seria Just Cause.
Wszelkie fallout'y jak lubisz te klimaty.
Hm, czy zna ktoś coś darmowego w stylu Rimworld? Niekoniecznie w kosmosie, ale właśnie takiej strategii/takiego symulatora szukam. Wicie, zakładanie placówki, dbanie o potrzeby mieszkańców.
@Milven jak takiej szukasz to np. Galxy life, wszystko z serii Goodgame itp.
(18-09-2014, 13:37)PewienBaks napisał(a): [ -> ]@Milven jak takiej szukasz to np. Galxy life, wszystko z serii Goodgame itp.

Wybacz, ale małem na myśli prawdziwe gry, a nie kolejne klony plemion. Mii chodziło o takie survivalowe rzeczy, jak wspomniany RimWorld.
@Milven, jeśli mieszkańcami można nazwać więźniów to "Prison Architect" autorstwa Introversion. Tylko tak niestety nie ma aspektów zbierania surowców.
-Może też "Factorio", jednak tak owymi mieszkańcami są urządzenia które za Ciebie pracują.

Taki Tytułów jest więcej.Teraz żadna inna mi nie przychodzi do głowy, ale jak przypomnę do zedytuję.
(21-09-2014, 16:55)maxks4 napisał(a): [ -> ]@Milven, jeśli mieszkańcami można nazwać więźniów to "Prison Architect" autorstwa Introversion. Tylko tak niestety nie ma aspektów zbierania surowców.
-Może też "Factorio", jednak tak owymi mieszkańcami są urządzenia które za Ciebie pracują.

No właśnie. Mi zależy na tym survivalowym klimacie. Kiedys grałem w jakąś flashówkę, w której bylismy karawaniarzem w klimatach post-apo. Był i handel, i strzelanie. Ale już nie przypomnę sobie co to było.