Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: There is insufficient space on the Memory Stick
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Odpalając grę Spider-Man 2 na PSP wyskakuje mi taki komunikat "There is insufficient space on the Memory Stick. At least 290 KB is needed to save this game data". Domyślam się, że chodzi o to, że brakuje miejsca na karcie pamięci, ale mam wolne prawie 3,5 GB na 4 GB karcie. Przez ten problem nie mogę zapisywać stanu gry. Bardzo proszę o pomoc.
Samo PSP widzi kartę? W innych grach zapis działa?
Jeśli komputer widzi pliki na karcie pamięci, zrób ich kopię zapasową, sformatuj kartę i zobacz czy na czystej karcie gra się zapisze.
Najważniejsze pytanie: czy to gra z UMD, wersja z PSN czy ekhm, kopia zapasowa? Grinning
PSP widzi kartę a w nowszych grach zapis działa bez żadnego problemu. Co do samej gry to jest to oryginalne UMD.
Ach! Więc sprawa jest jasna. Musisz zapełnić swoją kartę pamięci! Niektóre bardzo stare gry na PSP nie potrafią odczytać kart, które mają więcej niż 2GB! Bo taki był górny limit zanim podniosło go Sony.

Musisz wypełnić kartę na tyle, by pozostało na niej mniej niż 2GB miejsca. Wtedy gra będzie potrafiła poprawnie odczytać wartość i pozwoli się zapisać. Smiling
Dziękuję za pomoc. Jestem bardzo wdzięczny.