Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z podłączeniem gitary do RB:The Beatles
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, posiadam gitarę z Guitar Hero: World Tour i chciałem użyć jej w Rock Band: The Beatles (Według tej http://www.thebeatlesrockband.com/compatibility tabeli powinna działać) Niestety gra wykrywa ją jako mikrofon. Kiedy wejdę w Quick Play, gra wyświetla kontroler (gitarę) jako mikrofon, a po wciśnięciu "x" wyskakuje komunikat: "You must choose between one to three microphones one fore each player" Sama gitara działa zarówno w menu PS, jak i Rock Band. Przeszukałem już połowę internetu, niestety żaden znaleziony tam sposób nie pomógł :/.

Z góry dziękuję za pomoc Smiling
Takie problemy wynikają zazwyczaj z braku najnowszych aktualizacji! Dawniej instrumenty nie były kompatybilne z różnymi grami, bo Activision nie chciało zezwolić na wykorzystanie swoich instrumentów w innych grach.

1. Upewnij się, że masz najnowszą wersję oprogramowania PS3.
2. Upewnij się, że masz zaktualizowaną wersję The Beatles: Rock Band.

Innym problemem może być fakt, że twoja gitara może być ustawiona jako gracz wyższy niż numer 4. Musisz zmienić gracza gitary na numer poniżej 5. Aby to zrobić przytrzymaj w grze przycisk PlayStation, aż nie pojawi się czarna plansza, wybierz opcję zmiany gracza i ustaw go na inną wartosć. Najlepiej 1.

No i ostatnia sprawa, która pewnie cię nie dotyczy, ale zaznaczam dla pełni odpowiedzi: na piracie nie pograsz.

Mam nadzieję, że któraś z tych odpowiedzi pomoże.
Dzięki, idę dalej kombinować.
*Oczywiście, nie na piracie Winking