Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gry Fabularne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znacie jakieś fajne gry z ciekawą fabułą np. The Walking Dead, The Last of US i Beyond: Two Souls.
We wszystkie już zagrałem i szukam nowej. Dzięki za odpowiedź
Jeśli chcesz interaktywne filmy w stylu TWD czy Beyonda to: Heavy Rain, Fahrenheit, Wolf among us no i może jeszcze Dreamfall zaliczał by się do tej kategorii.
Możesz spróbować też bardziej klasycznych przygodówek jak np: The longest journey, Syberia czy Broken sword
Z rpg możesz spróbować coś do Bioware, Wiedźminy
jak kolega wyżej od Bioware Mass Effect, a jak masz ps3 lub ps4 to the last of us (to jest survival horror więc nie wiem czy nie jesteś za młody )
One of the most interesting regular cycles, which appeared on my previous blog that writers Games Role of RPG. I asked notorious and well-known names ...
__________________________
You can get score highest marks in http://e-six-sigma.org dumps exam using caltech.edu and test king which are prepared by top certified professionals, fcc ccna wireless training.
Dość leciwym tytułem, ale do tej pory błyszczącym pod względem opowiadanej historii, jest Planescape: Torment. Tak, wiem że wiele osób chwaliło ją za wspomnianą cechę (co siłą rzeczy zawsze budzi pewne podejrzenie, czy "faktycznie tak jest"), ale jest to gra, która w pełni zasługuje na uznanie, jakim jest darzona. Tu jednak bardzo ważne zastrzeżenie - warto do niej podejść nie wcześniej niż w wieku "licealnym" - bo porusza dość sporo trudnych zagadnień, więc tu potrzeba odrobiny, hym, "intelektualnej dojrzałości".

Z nieco nowszych pozycji poleciłbym pierwszego Wiedźmina. Daje się mocno odczuć, że w tworzeniu scenariusza brał udział maestro Jacek Komuda - w grze napotkamy, poza głównym "nurtem" fabularnym, również całą masę wątków pobocznych, ale niemal żaden z nich nie wydawał mi się miałkim, nawet jeśli dotyczył dość prozaicznych spraw. A dodajmy jeszcze do tego kształtowanie historii wewnątrz gry przez podejmowanie kluczowych decyzji, które mogą potoczyć bieg spraw w takim czy innym kierunku.
Jeżeli lubisz survival horrory to polecam tę Grę Winking
Metro: Last Light gra z elementami survival horroru w czasach zagłady ludzkości w wyniku wojny nuklearnej zmuszeni do mieszkania w metrze, Wcielasz się w Stalkera o imieniu Artem w której bronisz ocalałą cywilizacje w moskiewskim metrze przed mutantami.
Dobrą grą też wartą polecenia jest też Max Payne 3, były policjant z Nowego Jorku który stracił Żone i dziecko, po zbadanej sprawie i dowiedzenia się kto zabił jego rodzinę bez nadziei w wiarę i sprawiedliwość przeniósł się do Sao Paulo by pracować tam jako ochroniarz z jednej z bogatej rodzin. Po porwaniu żony bogatego biznesmena by wyłudzić od niego pieniądze przez miejski gang Max postanawia ją odnaleźć.