Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Diablo III
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję kogoś kto w miarę możliwości i miał przypadkiem zapasowy klucz do gry Diablo III i może go odstąpić za free (lub niewielką opłatą). Posiadam oryginał tej gry kupiony w lombardzie tylko że dałem się zrobić w konia, a także niewiedząc o tym że klucz przypisany jest do gracza a nie jak myślałem do danego wydania. Jestem fane tej gry ale nie stać mnie na zakup pełnej wersji w sklepie. Ratujcie Smiling


Ponowne założenie takiego samego wątku. Warn za żebranie. Jeśli chcesz się zaopatrzyć w klucz to można go zakupić chociażby na Allegro. Pudełko gry również można kupić za 5-15zł i nie daje ono nic więcej niż możliwość zainstalowania gry przy użyciu płyty a nie jedynie łącza. Nie zostałeś zrobiony w konia, bo wydałeś 15zł na to pudełko. Co innego jakbyś wydał 100zł.
30%.
~lklw

Najpierw poczytaj: http://arhn.eu/forum/Ogloszenie-Regulamin
Potem proś.
Pójdź do tego lombardu i zacznij się kłócić.
Mało możliwe, że gość odda Ci pieniadze, ale spróbować można.
Na przyszłość będziesz musiał sprawdzać co kupujesz, bo żyjemy w Polsce gdzie wiele osób lubi oszukiwać inne osoby. Sorry taki mamy kraj.

I nie liczyłbym na to, że ktoś odda Ci grę za darmo ot tak.
Posiadanie oryginalnego nośnika nie równa się posiadaniu oryginalnej gry w momencie gdy nie masz jednorazowego kodu który został już wykorzystany.
W przypadku Diablo III i wielu współczesnych gier posiadanie licencji na tytuł oznacza przede wszystkim ważny klucz, na którego podstawie możesz aktywować grę na swoim koncie. Oryginalne pudełko i nośnik, nawet jakbyś miał ich 100, do niczego jeszcze nie uprawnia, a przy instalacji możesz użyć dowolnego egzemplarza w danej wersji językowej.
Dużo zapłaciłeś? Bo w sumie może być Ci ciężko teraz odzyskać pieniądze, ponieważ już zabrałeś grę do domu i gość zawsze może się na to powołać.

Poza tym był już podobny temat na forum... Skeptical Fry
Pozwól, że zapytam:
Grasz w Starcrafta 2 i nie wiesz jak działają klucze do gier od Blizzarda? Kupując używaną grę powinieneś od razu wiedzieć, że jej klucz jest już nieważny.

Poza tym, czy nie zakładałeś tu wcześniej już tematu z prośbą o klucz do D3? Skeptical Fry

Edit:
Tak, znalazłem ten temat: http://arhn.eu/forum/Temat-Klucz-Diablo-III
Aktualny już zgłosiłem do moderacji.