Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: PS+
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pytanie dotyczące ps+, otórz czy jeśli kupię subskrypcje w tym miesiącu to czy będę mógł pobrać gry które były darmowe np. miesiąc temu?
Nie, po zakupie Plusa do konta możesz dopisać jedynie aktualnie darmowe gry, archiwalnych gier już niestety za darmo nie dostaniesz.
Dzięki za odpowiedź, temat można zamknąć
Należałoby dodać, że jeśli posiadałeś kiedykolwiek abonament PS+, ale z jakiś przyczyn przestałeś na dłuższy czas, po ponownej subskrypcji ponownie będziesz miał możliwość je pobrać. Na tej stronie: http://www.sonyentertainmentnetwork.com/...ion-store/ możesz dodawać gry na wszystkie platformy sony, nawet jeśli jeszcze ich nie posiadasz, tak na zapas(a opłaca się, bo gra może kiedyś pojawić się na innych konsolachz opcją cross-buy i wtedy dostaniesz je za free).
To ja może zadam dodatkowe pytanie:
Kupiłem subskrypcję w maju i nie pobrałem darmowych gier. Subskrypcja wygasła, ale w grudniu ponawiam subskrypcję. Czy będę mógł wtedy ściągnąć te gry z maja, w którym to miesiącu byłem członkiem?
Jeżeli je dodałeś do swojej biblioteki gier to tak, będziesz mógł je pobrać. Jeśli tego nie zrobiłeś to gierki przepadły.