Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Można znaleźć nowego laptopa do 1000/1500 zł?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !
Jak w temcie czy można w dniu dzisiejszym znaleźć w miare ogarnietego laptopa do 1000/1500 zł .
Mógłby odpalić jakieś gierki ,oczywiście nie te najnowsze. Polecicie coś ?
Ja za mojego dałem 1450. Gram w lola i inne tego typu gry przy 45-50 fps.
Ja bym się szczerze zastanowił czy brać coś za tą cenę. Pracowałem pół roku w salonie komputerowym i mieliśmy takie laptopy. Były co prawda markowe tzn, HP, Asus czy DELL ale wszystkie jeśli chodzi o wykonanie to jeden wielki chłam. Chyba, że ci na tym nie zależy.
Ja jestem bardzo zadowolony z mojego Asusa K53S, Gram sobie na nim w Wolfenstein The new Order, Risen 3, QuakeLive i Far Cry 3 Blood Drgon oraz WoT'a bez zarzutów.
Moja dziewczyna ma Vaio o tych samych parametrach co ten laptop podlinkowany przez Ame'go i Deus Ex: HR chodzi na najwyższych a GTA IV na wysokich detalach (w natywnej rozdzielczości) więc co do grania jako tani laptop może się nadać, choć nie oczekuj zbyt wiele.
Mógłbyś też popatrzeć na używane laptopy (olx, gumtrre), za 1500zl mógłbyś znaleźć rocznego laptopa kosztującego w dniu premiery 2x więcej i mocniejszego od nowych za tą samą cenę