Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Nowy wita i pozdrawia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Może napiszę jak tu trafiłem.
Dzięki pewnej osobie , która napisała na innym forum i znalazłem nik tutaj, a jest to Shaydar
Z grami i konsolami jestem związany jestem od ponad ... wiele lat.

Pierwsza konsola to GB Classic, a potem już leciało wiele konsol (sporo sprzedałem by kupić coś nowszego- nie było mnie stać na więcej niż dwie konsole)
Do dziś bardzo żałuję, że sprzedałem moją Amigę CD32 z Pro-module oraz ponad 20 gier, jakie kupowałem za ciężko zarobioną kasę.

Dziś w domu mam sporo konsol
3xSNES , N64 z "nagrywarką" (od taka ciekawostka), 2x GameCube , 2xWii , Wii U, PSO, PS2, PS3 , 2x XBOX z czego jednego zmodyfikowałem i pomalowałem (zrobiłem okno by było widać płytkę i DVD-Rom) 2x Xbox 360, DSL , 3DSXL ,PSP , PSV i jakieś 250-300 gier
Mam rodzinę (dzieci), co niestety trochę już koliduje z graniem, (kto ma to wie jak to wygląda)
Od urodzenia mieszkam we Wrocku
Swego czasu sporo spędzałem przy TV na oglądaniu filmów S-F ,horrorów oraz Kung-Fu (takie marne chińskie produkcje)

Jest to mój pierwszy pod na tym forum jednak pewnie nie jednej osobie mój nik może być znany z innych for.

Pozdrawiam
Takie jedno małe pytanie?
Dlaczego masz kilka takich samych konsol? Jedna nie wystarczy?

W każdym razie, witamy i baw się dobrze.
(30-09-2014, 23:12)Emilu napisał(a): [ -> ]Takie jedno małe pytanie?
Dlaczego masz kilka takich samych konsol? Jedna nie wystarczy?

W każdym razie, witamy i baw się dobrze.

Wiele osób pyta się i to samo Smiling
SNES kupiłem dwa bo cena konsoli razem z padem była niższa niż samego pada.
trzeci SNES został zakupiony i przerobiony na NTSC (goły chyba za 10zł +KW)
GameCube zakupiony bez padów, a drugi z 4 padami w cenie poniżej 100 zł (chyba wszystko tłumaczy)
Wii podobnie , co do Xbox-a to mam wersję 1.1 oraz 1.6 a że jedną z nich zmodyfikowałem więc chciałem mieć drugą nietkniętą Smiling i X360 to czysty przypadek bo jedna jest u mnie, a druga u córki (wersja Fat i Slim)