Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Animal Crossing na Wii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Od pewnego czasu zacząłem oglądać LP z Animal Crossing: New Leaf i zastanawiam się, czy czasami nie poznać się bliżej z tym uniwersum, ale na Wii (akurat są na allegro w niskiej cenie). Tylko jedna rzecz mnie zastanawia... Czy warto grać w AC: Let's Go To The City pomimo wyłączenia Wi-fi? Albo jednak lepiej poczekać na następną część dla Wii U (o ile powstanie...)?
Napiszę na podstawie 3DS-a
AC NL jest niezła i super się gra są takie sytuacje gdzie niestety gra sporo traci bez możliwości połączenia się z innym "mieszkańcem"
Jak wyglądała wersja na Wii nie mam pojęcia jednak myślę ,że może być problem z wszystkimi owocami (jeżeli jest podobnie jak na 3DS-ie) będzie długo trwało zebranie części "kolekcji"
Ja uważam, że jest to gra, w którą powinno się grać regularnie i minimum te 5-10 minut.
Na stacjonarce często jest to niemożliwe.
Na dzień dzisiejszy cisza jest, co do wersji Wii U
Zależy jak ci podejdzie, ja na Wii grałem offline przez dwa miesiące w miarę regularnie po godzince, od dwóch lat już do tytułu nie wracam. Lepiej korzystać z tych wersji które są aktualne, w tym przypadku tą na 3DS. Tytuł na offline jednak sporo traci.