Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Jaki monitor pod PS3?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Edit:

02.04.2015 - temat wrócił do mnie jak bumerang, więc odkopuje ten wątek. 

Witam.


Poszukuję monitora, do którego mógłbym podłączyć konsolę PS3, a w odległej przyszłości także PS4.
Chciałbym aby był w miarę tani (może być nawet używany). Cena najlepiej w granicach 300zł, ew. niewiele więcej. Oczywiście najlepiej z hdmi lub DVI. W tym drugim wypadku byłbym też wdzięczny za porady związane z dźwiękiem. Zamierzam grać na słuchawkach.
Nie wykluczam takiej opcji, że po ograniu tego co chcę, po prostu sprzedam całość, więc nie chcę też inwestować w to większych pieniędzy.
Nie mam ogromnych wymagań, chciałbym po prostu komfortowo sobie ograć ekskluzywne gierki.
Niestety jest jedno ograniczenie. Wysokościowo przestrzeń biurka, którą dysponuję, to 39 cm, więc pewnie max co tam wejdzie to jakieś 21-22" i tyle w zupełności by mi wystarczyło, bo kiedyś nawet chodziłem do sklepu by ogarnąć, czy taki monitorek nie byłby za mały.


Wiem, że dużo tańsze są monitory z DVI, ale czy bawiąc się w DVI-HDMI nie traci się na jakości obrazu?

Będę bardzo wdzięczny za porady w tej kwestii.
Ja około 4 miesiące temu zamówiłem dokładnie ten monitor: lynk.
Jest tani i bardzo dobrze się sprawuje. Bardzo ładnie wyświetla wszystko, kolory wyglądają przepięknie i jest idealny do grania na PS3. Ba, sam go zakupiłem właśnie po to, by móc grać na plejce i jestem bardzo zadowolony z wyboru.
Wygląda ok. Plusem na pewno jest niska cena.
Czyli mam już dwie propozycje.
http://www.lg.com/uk/monitors/lg-IPS234V-led-monitor

Ja posiadam ten monitor. Wszystko pięknie, ładnie. Ogólnie cud malina Smiling
(kupiony za ~590zł w Saturnie)
(20-10-2014, 16:30)GobiPLX napisał(a): [ -> ]http://www.lg.com/uk/monitors/lg-IPS234V-led-monitor

Ja posiadam ten monitor. Wszystko pięknie, ładnie. Ogólnie cud malina Smiling
(kupiony za ~590zł w Saturnie)

Czy podłączałeś do niego konsolę?
Jeśli tak to daj znać jak się w tej funkcji sprawuje.
Grałem na tym monitorku na PS3, WiiU, oraz PC. Jak pisałem: "cud malina" Smiling
Słuchajcie a co z dźwiękiem?
Monitor z głośnikami, ew. głośniki do monitora, ew. słuchawki Smiling
Albo można podłączyć wieżę za pomocą kabla dziwiękowego Smiling
Monitor z kabla hdmi odtwarza dźwięk? Kurcze nie wiedziałem że są takie sprzęty
Odkopuję wątek, bo temat po pół roku do mnie powrócił Smiling

Zmieniłem pierwszy post.