Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z diablo 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam kupiłem dzisiaj diablo 2 w biedronce i po włożeniu płyty wyskakuje mi tylko opcja odinstalowania , zamknięcia , kontaktu i jakiejś instrukcji . Wydaje mi się że może to być wina nieoryginalnego diablo jeszcze z pirackich lat .
Byłem głupi i chciałem je usunąć więc usunąłem ikonke ( tak wiem byłem idiotą ) . Jak to mogę ogarnąć żeby normalnie zainstalować to diablo z płytki ?
spróbuj włożyć płytkę i odinstalować. Jeżeli się uda to zainstaluj normalnie z płyty
Jeśli to nie zadziała, to spróbuj jakimś programem do odinstalowywania plików [np Total Uninstall - ma darmową wersję na (chyba) miesiąc].
A po co jakiś program jeśli można wejść po prostu w Panel Sterowania Windows i klinąć "usuń program" ? :o
Wymień dysk na nowy i idź do Częstochowy na kolanach żałować za grzechy. Chyba, że jesteś ze Śląska, to wtedy nie do Częstochowy. Wtedy do Koszalina :P
A tak poważnie, to Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń Programy lub Programy (Win 7), znajdź Diabła na liście i odinstaluj po bożemu Smiling
Eh... a ja naiwny myślałem, że już próbował przez panel sterowania (to aż taka wiedza tajemna?)Winking.
Tajemna dla kogoś kto pisze temat jak odinstalować grę :P
A jakby się nie dało odinstalować (bo i tak bywa, dziwnie, czasami), jeśli posiadasz tylko Diablo 2; Klawisz Windows + R, wpisz regedit, wyszukaj (F3) wszystko co zawiera frazę "diablo" i pousuwaj. !UWAGA! Tylko w ostateczności, jest to edytor rejestru i często łatwo coś popsuć, na wszelki wypadek, możesz zrobić kopię zapasową Grinning
Zacznijmy od tego, że obecny system nagrywania Diablo 2 nawet z LoD zmienił się diametralnie. Ostatnio zakupiłem płytkę nowego wydania Diabołka 2. I, że brzydko ujmę gawno. Bo płyta LoD nie chce ni cholery współgrać z moim starym wydaniem gry. Więc zależy jakiego wydania masz płytki Diablo 2.
Wyczyscic rejestr trzeba