Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wycena kilku konsol i gier
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jesienne porządki, no i zamierzam sprzedać trochę stuffu. Mniej-więcej ustaliłem ceny, ale nie znam się, więc proszę o korektę.

Wii- stan bdb, pudełko, podróbka Wiilota, Nunchuck (oryginalny), Wii Sports, przerobiona, okablowanie, karta SD 8gb. Około 200 zł
GBA SP (Brighter)- stan db+, pudełko, instrukcje itp., Supercard miniSD wraz z pudełkiem i kartą 2gb, 8 gier (Star Wars Trilogy, MotoGP, Disney Sports Snowboarding, Scooby Doo and the Cyber Chase, Lord of The Rings (niestety pirat), Tetris (GB), NFS: Most Wanted, Lord Of The Rings: The Two Towers), pokrowiec, gumowa nakładka do wygodniejszego trzymania, słuchawki, ładowarka, lupa, 3 pudełeczka na carty. Ok. 400 zł
Nintendo 64 - stan db+, 2 pady, 8 gier (PilotWings 64 (mam 2 carty), Super Mario 64, Pokemon Stadium, F-1 World Gran Prix, Kobe Bryant on NBA Courtside, 1080 Snowboarding, World Cup 98), okablowanie. Ok. 300 zł

Wszystko w 100% sprawne. Co o tym myślicie?
Myślę że Wii trochę za tanio (wyciągniesz z 250 conajmniej), a GBA za drogo, przynajmniej ja za taki zestaw dałbym około 200 do 300 zł. Pozdrawiam
Uważam, że za te Wii to ok. 250. Reszta ok.
Chyba sobie zartujesz, za to Wii dostanie 180zl, gora te 200zl ale nie wiecej.

Ja za zestaw prawie nowy Wii (GC) z Mario Kart + kierownica, Wii Remote Motion+ Inside + nunchuck, pudlo, okablowanie, instrukcje, kod do klubu nintendo dalem 142zl z wliczona wysylka kurierska Smiling. Wii kupione miesiac temu, takze te ceny wasze z kosmosu z tym 250zl :P

Wysłane z mojego HTC Vision