Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S] Game Boy Advance SP , Nintendo DS Lite konsole+gry[O] 5 x Orcs Must Die Unchained
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam do sprzedania poniższe przedmioty:

Konsole:
-Game Boy Advance SP AGS-001- 140 złotych- SPRZEDANY
Konsola jest w stanie niemalże idealnym, obudowa konsoli bez żadnych rys. Jedyną wadą jest jeden hot pixel w żadnym
stopniu nie utrudniający gry, jest słabo widoczny. W zestawie poza konsolą ładowarka.

-Nintendo DS Lite USG-001 -99 złotych!!
Konsola ma uszkodzony mikrofon, jednakże do zestawu z konsolą dołączam słuchawki douszne z mikrofonem co eliminuje tę niedogodność. Ponadto nosi normalne ślady użytkowania, sama obudowa jest w świetnym stanie poza kilkoma przetarciami na zewnętrznej części klapki. W zestawie poza konsolą ładowarka brytyjska z przejściówką na polskie gniazdko, gra Disney Friends oraz wspomniane słuchawki.

Gry GBA (wszystkie w wersji europejskiej z dostępnym językiem angielskim, brak pudełek same karty):
- Pokemon Sapphire- 49 złotych
- Zelda Minish Cap- 70 złotych SPRZEDANA
- Warioland 4- 40 złotych SPRZEDANA
- Yoshi's Island + Banjo Pilot- 45 złotych

Gry Nintendo DS (wszystkie w wersji europejskiej, pudełko, kart, instrukcja):
- Zelda Phantom Hourglass- 55 złotych SPRZEDANA
- New Super Mario Bros- 50 złotych SPRZEDANA
- Animal Crossing Wild World- 25 złotych
- Nintendogs Dalmatians&Friends + Dr Kawashima's Brain Training- 25 złotych

Link do galerii ze zdjęciami oferowanych przeze mnie rzeczy: http://imgur.com/a/VFEcQ

Znajcie moje dobre serce do cen nie doliczam podatku od ubytku emocjonalnego jaki wywołuje przymusowa sprzedaż powyższych rzeczy. Na życzenie aukcje na Allegro. Wszelkie pytania, wątpliwości proszę zgłaszać w wiadomościach.


Ponadto mam do oddania 5 kodów umożliwiających dostęp do bety Orcs Must Die! Unchained do zrealizowania na stronie omd.gameforge.com. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.
chętnie wezmę klucz Smiling
Jestem zainteresowany Zelda Phantom Hourglass i Animal Crossing Wild World.
Dałbyś radę odłożyć je dla mnie do wypłaty? Winking
(03-11-2014, 11:31)hellgatex napisał(a): [ -> ]Jestem zainteresowany Zelda Phantom Hourglass i Animal Crossing Wild World.
Dałbyś radę odłożyć je dla mnie do wypłaty? Winking

Nie widzę żadnego problemu Smiling
Gdyby "hellgatex" się rozmyślił to jako drugi zaklepuję Zelda Phantom Hourglass Winking.
Ceny w dół, update sprzedanych rzeczy.
Ja będę taki okrutny i nic nie kupię, ale wezmę chętnie kluczyk do bety Orków Smiling
A ja bym poprosił o więcej (i lepszej jakości) zdjęć Pokemon Sapphire na PW.
Hej, przyjmę OMDU. Zapraszam na priv