Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Minecraft na PSV błąd C2-12828-1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, ostatnio zaktualizowałem minecraft na PS Vite i gdy próbuję odpalić save sprzed aktualizacji to wyskakuje mi błąd C2-12828-1 i gra się wyłącza. Co mam zrobić by to naprawić?
Skasuj Minecrafa i pobierz go ponownie. Jeśli to nie działa, to poczekaj na kolejną aktualizację.
Ale czy po usunięciu gry usunie się także mój save? Bo nie chcę go tracić. Słyszałem że przywracanie systemu może pomóc, tylko nie wiem jak to zrobić na vicie.
Kurcze, nie wiem jak z saveami. Nie powinny odpaść, chyba w ustawieniach jest funkcja backupu. Co do przywracania softu - Wyłącz PSV, po czym włącz je z przytrzymanym przyciskiem PS. Pojawi się menu - tam powinna być stosowna funkcja.

EDIT: Prawy trigger i PS.

Proponuję wybrać opcję "odbuduj bazę" czy jakoś tak.

Nie wybieraj "odzyskaj" - ta opcja formatuje kartę i pamięć wew.

EDIT: Kopię zapasową plików z gier możesz zrobić przez Menedżer Zawartości. W momencie usunięcia gry przepadają jej zapisy.
Nie zadziałało - wciąż wyskakuje ten sam błąd
No to zrób backup zapisów gry, skasuj ją i pobierz ponownie. Backup chyba tylko przez menedżer zawartości.

EDIT: z tego co widzę w pomocy do PSV, obawiam się że zapisy też będziesz musiał skasować. Ale spróbuj najpierw zreinstalować samą grę.