Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Bezprzewodowa kamera do streamów... (jaka?)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuję kamerki do streamów. Ważne aby była bezprzewodowa, nagrywała w (co najmniej) 720p i 30FPS (im więcej tym lepiej).
Kamerka jest mi potrzebna do streamowania meczy koszykarskich. Ważne aby była bezprzewodowa bo wtedy transmisja nie będzie nudna no i będzie można uchwycic więcej ciekawych sytuacji. Co do jakości to chyba standard. Jak wiadomo mecz raczej "nie stoi" więc im więcej klatek tym lepiej.
Co do rodzaju kamery to jest mi raczej wszystko jedno, ważne by spełniała parametry.
Cena to maksymalnie 350/400zł.
W cenie 350 zł to ledwie kupisz jakiegoś sensownego webcama na USB. Nie wydaje mi się, żeby bezprzewodowa kamera była w Twoim budżecie. Ani nawet blisko twojego budżetu.

PS. Nie słyszałem nigdy o bezprzewodowych webcamach, bo trochę się to mija z celem. Szukasz albo kamery przemysłowej (CCTV/surveillance) [o chujowej jakości] albo... po prostu kamery wideo z możliwością streamowania. A to już grube pieniądze.

Chyba, że coś się w tej kategorii zmieniło, a ja o tym nie wiem. Smiling
A w takim razie jakieś inne propozycje kamerek już na kablu? Nie muszą to być typowe webcamy, mogą być kamerki np. sportowe z funkcją webcama.