Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dwa monitory
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Posiadam dwa monitory - dwa różne. Jeden jest trochę wyżej od drugiego (ok. 1cm). Wiadomo - okienka przesuwane są zgodnie z położeniem na ekranie, a nie z położeniem względem drugiego monitora (pewnie mnie nie czaicie teraz, racja?). Gdzieś widziałem sposób żeby przesuwając okienko było w tym samym położeniu co poprzednie - ktoś wie jak to zrobić? I jeszcze druga sprawa: da się zrobić żeby aplikacje odpalane na podrzędnym monitorze odpalały się na nim właśnie, a nie na głównym?
Zakładając, że masz Windowsa to po prostu PPM na pulpicie->Rozdzielczość ekranu w tym okienku masz opcje monitorów i tam gdzie masz wyświetlone oba(z cyframi na nich) przesuwasz tak by położenie pasowało temu jak stoją. Co do drugiego pytania to nie mam pojęcia, z własnych obserwacji zauważyłem, że przynajmniej część aplikacji "pamięta" gdzie była otwierana ostatnio i otworzy się w tym samym miejscu gdzie była przed zamknięciem.