Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [oddzielony] Problem z kartą pamięci, PS2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam miesiąc temu kupiłem PS2 Slim bez karty pamięci od kumpla. Grając bez karty słabo się grało i na allegro kupiłem 64mb kartę pamięci (nie orginalną) i gdy chce zapisać grę pisze że ''Save Failed'' itd.

To nie jest chyba odpowiedni temat na tego typu post

Nie ma się co dziwić. Nieoficjalne karty pamięci zawsze miały problemy ze stabilnością.
Niestety najpewniej nic z tym nie zrobisz, polecam kupić oficjalną memorke Sony, moje mają już po ponad 10 lat i nie ma z nimi żadnego problemu.
Tez sie nie dziwie ze nie dziala, karta pamieci jest uszkodzona. Kup oryginalna Sony 8mb, najpewniejsze rozwiazanie ze wszystko bd okej Smiling

Ja mam w domu 2 podrobki Sony 64mb i o dziwo nic sie z nimi nie dzieje i kazdy save sie zapisuje czy to GT4 czy Jak X Combat Racing to jeszcze nie mialem na nich Corrupted Data Smiling

Wysłane z mojego HTC Vision
Wiem, że trochę późna odpowiedź ale chyba wiem w czym rzecz.

Sam miałem kiedyś ten kłopot. Okazało się jednak, że był to problem ze złą budową karty i aby działała ona poprawnie, musiałem lekko ją wysunąć. Być może sam już próbowałeś, ale nie znalazłem takiej informacji w poście.