Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie jestem Ignacy, a w grach i na forach gram pod pseudonimem "Crystal" lub "Crystal01". Mam dopiero 14 lat ale jestem zaangażowanym graczem od trzech lat. Interesuje się informatyką i staram się tworzyć programy, a nawet i gry na prostych silnikach. Przez dwa lata gry kupowałem raczej sklepie jednak od roku posiadan konto w e-sklepie Steam i tam kupuję gry (mój nick: Ignλcyy chętnie przyjmę zaproszenia jeśli dostanę wiadomość "To ja z arhn.eu" itp.) Moją ulubioną serią gier jest Half-Life. Często gram w gry sieciowe. Gram w Counter-Strike: Global Offensive i Team Fortress 2. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem paczki gier "Valve complete pack" i w sumie poza itemami do gier jest to cały mój dobytek. W gry gram zawsze w wolnym czasie. Lubię też czytać książki fantasy. Zawsze po takiej książce mam dużą ochotę na WoW'a. O serwisie dowiedziałem się przypadkiem zobaczywszy kanał na YouTube. Widzem jestem od roku ale teraz dopiero postanowiłem też wejść w strefe graczy. Jeśli kogoś to interesuje to gram też rzadko w Minecraft. Myślę, że zostane miło przyjęty bo w końcu każdy gracz to... no gracz. Pozdrawiam.