Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem ze strzelaniem-GR:Phantoms
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Miałem ochotę pograć sobie w jakiegoś taktycznego wieloosobowego shootera, wybrałem darmowy ghost recon: phantoms, ale już gdy chciałem zobaczyć jakie mam bronie i nimi postrzelać, karabin zaczął sam strzelać, naprawdę, nie dotykam przycisku a karabin sam strzela, nie reaguje też gdy ja chcę strzelić. Próbowałem weryfikować pliki gry, odłączać myszkę przy włączonej strzelnicy (wniosek:karabin strzela sam, ma w dup... to znaczy w nosie myszkę) i włączać i wyłączać komputer i grę. HELP Poker Face
Może jakoś nie współgra z myszą? Nie masz jakiegoś SuperUltraMegaProGamingowego modelu pod USB? Bo jeśli tak, to może kwestia sterowników/oprogramowania gryzonia? Spróbuj przestawić na sterowniki systemowe typu "Mysz USB" i zobacz co się będzie wtedy działo. Albo, jak masz taką możliwość, sprawdź z inną myszą.
Tak jak pisałem- raczej nie ma to nic wspólnego z myszą, podczas grania w żadną inną grę nie ma czegoś takiego, pisałem w pierwszym poście, że próbowałem włączyć strzelnicę i odłączyć myszona, w efekcie wciąż strzelał, mimo że odłączyłem mysz.