Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gra online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Już jakiś czas poszukuje gry online na PC w którą mógłbym zagrać ze znajomymi przez sieć. Postanowiłem zapytać o to społeczność serwisu. Jakie gry tego typu polecacie? A moze jakich nie polecacie? Proszę tylko aby gra było do 25€ i aby była na steamie.
Gustujecie bardziej w jakichś strzelankach lub innych grach z multiplayerami, czy w gry MMORPG? Bo tych drugich jest od cholery poza steamem i bardzo przyjemnie się gra z kolegami. A jeśli chodzi o te pierwsze, to polecam CS:GO, czy nawet Insurgency, które ostatnio było w bundlu.
Na pewno można się zainteresować jedną z darmowych gier (jest nawet temat o nich na arhn.eu, w którym się wypowiadałem :3) - jeśli nikt się nie podjara itemkami, można naprawdę zmieścić się w kwocie od 0 ojro do 25. Winking

Jeśli nie mówimy o darmowych - Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Killing Floor, PayDay: The Heist, PayDay 2 (gra kosztuje 28 euro, więc różnica wielka toto nie jest Grinning) - te 5 gier to świetne coopowe strzelanki.
Do gry z jedną, dodatkową osobą polecam Portal 2. Wszelkiej maści CSy to już znane i kochane gry, ale do zwiększenia dynamizmu warto polecić klasyki, takie jak Unreal Tournament GOTY/2004 (trójki nie lubię, więc nie mogę polecić) lub Quake III Arena (ta nawet także ma swój darmowy odpowiednik w postaci Quake Live). Nuclear Dawn czy Natural Selection 2 też są całkiem fajne.

Wracając do coopa (najwięcej gram w gry tego typu) można polecić także darmowe Alien Swarm, Duke Nukem 3D: Megaton Edition, które jest prześwietne, a także Half-Life (+Sven Co-op) oraz Half-Life 2 (+prawdopodobnie Synergy) - te gry są świetne na singlu, a w coopa jeszcze lepsze Grinning. Dla prawdziwej jatki warto polecić dowolnego Painkillera, a znów to Sanctum 2 jest cudownym połączeniem tower defense i typowego FPSa. Dla RPGowców KnightShift (multi + Skype = naprawdę świetna zabawa Laughing) oraz Two Worlds. Z RTSów znów KnightShift (choć poważnym RTSem to to nie jest), a także dowolny Supreme Commander lub Warhammer: Dawn of War. Z jedną osobą dobre jest także Blood Bowl (dowolna edycja), przy żadnej grze jeszcze się tak nie ubawiłem Smiling Hack-n-slashowcy - The Incredible Adventures of Van Helsing, Torchlight II lub Dungeon Siege III. A znów dla fanów jatki legendarny Serious Sam.

Z gier, które ostatnio grałem można na multi polecić Aliens vs Predator 2000. Jeśli natomiast masz konto PayPal warto zajrzeć na Humble Bundle i kupić chociażby Insurgency za dolara dla czterech lub Worms Armageddon w Team17:Evolved, które jest cholernie znaną grą.

Sorki, że nieuporządkowane i ogółem tak na odpieprz, ale pisane na szybko :/ Pozdrawiam i miłej gry życzę Smiling
WielkiMati- to naprawdę nie ma znaczenia chodzi o to aby można było przyjemnie pograć online ze znajomymi czy z losowymi graczami z sieci. Co do wypowiedzi Szezjo za którą bardzo dziękuję- napewno skorzystam, poza grami valve bo już mam complete pack. Interesuje mnie najbardziej chyba z twoich propozycji Warhammer: Down of War i z pewnością postaram się o zakup tego właśnie tytułu. Pozdrawiam!
Ja polecam grę "Firefall". To taki darmowy "Destiny" na PC, z tą różnicą, że nieco lepiej zaprojektowany.
szkoda że steam bym zaproponował diablo 3 Childish