Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Z] Ps3 z kolekcją gier na Ps4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, z przykrością ale jednak chciałbym się pozbyć mojej konsoli Playstation 3 w zamian za Playstation 4. Shadow of Mordor, Far Cry 4, Dying Light czy przede wszystkim Wiedźmin 3 to gry na które mam straszliwego smaka, jednak nie stać mnie chwilowo na zakup nowej konsoli przez co jestem zmuszony do takiej oto propozycji:
Moja konsola Ps3 w wersji Slim, dyskiem 250 gb za waszą Ps4. Dodaje również moją skromną kolekcję gier a są to :
Fifa 11
Killzone 2
Killzone 3
Bayonetta
Red Dead Redemption
Prototype
South Park: Kijek Prawdy
L.A. Noire
The Last of Us
Assasin's Creed 2
Assasin's Creed 3
The Darrkness 2
Batman Arkham Asylum(bez Instrukcji)
Tes V:Skyrim
Oraz edycje cyfrowe gier:
Enslaved The Lost Odyssey
The Wolf Amoung Us
TOM Clancy Ghost Racon Future Soldier
Assasin's Creed 3 Season Pass.

Gry w wersji pudełkowej wszystkie (z wyjątkiem Batmana) posiadają kompletne instrukcje oraz płyty są zadbane.
Co do samej knsoli, posiadam ją od nie spełna dwóch lat, nie sprawiała mi ona rzadnych kłopotów, nigdy nie była rozkręcana ani naprawiana. Grałem zawsze na oryginalnych płytach z grą jak i również filmy, które na niej ogądałem były oryginalne. Jedynym mankamentem mojej konsoli jest jej...wygląd, kiedyś jej górną obudowę pomalowałem czerwoną farbą, niestety efekt jest bardzo brzydki ale wolę już więcej jej nie ruszać, aby nie zepsuć jej jeszcze bardziej. Innym mankamentem jest kontroler który niestety upadł mojemu bratankowi w wyniku czego "sfiksował". Sam naciska przyciski, niestety często. Jeśli uda mi się znaleść jakieś jego zastępstwo oczywiście dodam do zestawu. Konsola oczywiście jest zapakowana w oryginalne pudełko.
Co do samej zamiany, zdecydowanie preferuje odbiór osobisty, żeby każdy, kto chciałby się wymienić mógł sprawdzić u mnie w domu moją konsolę. Ewentualnie mogę dojechać do następujących miast na dolnym śląsku:
Bielawa
Dzierżoniów
Ząbkowice Śląskie
Kłodzko
Nowa Ruda
Wałbrzych
Wrocław
Kamienna Góra
Lubawka
oraz okolice. Kontakt niestety również jest ze mną utrudniony, bo mogę tylko odpowiadać na smsy w trakcie pracy. Oczywiście zdjęcia całego zestawu mogę wysłać. Jeśli ktoś jest zaintersowany to zapraszam na PW oraz mail [email protected]. Tel 661 178 671 ale tak jak mówiłem tylko smsy. Ewentualnie mogę troszkę dopłacić ale budżet ograniczony. Pozdrawiam