Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Gramytatywnie 2014] Nabór na moderatorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak co roku poszukujemy tymczasowych moderatorów, którzy zajęliby się obsługą Twitchowego czata w trakcie Gramytatywnie 2014.

Kiedy: 29 listopada - 30 listopada.
Gdzie: twitch.tv/arhneu

W tym roku poszukujemy tylko zaufanych ludzi - sprawdzonych członków społeczności. Jeśli masz konto na arhn.eu od tygodnia albo nie kojarzę Twojego nicka to prawdopodobnie nie będziemy mogli powierzyć Ci odpowiedzialności. Sorry!

wymagania:
- niezbanowane konto na twitchu
- Wolny czas. Spokojnie, nie musisz siedzieć na czacie całą dobę. Mam nadzieję, że uda nam się ustalić jakieś "zmiany", żeby przez całą dobę zawsze ktoś czuwał na czacie.

Co muszę robić?
W tym roku banujemy tylko w skrajnych przypadkach - ludzi postujących spam i ludzi skrajnie wulgarnych. Nie chcę żeby powtarzały się sytuacje w których ludzie dostają bana bo coś im się zapostowało przypadkiem dwa razy albo dlatego, że moderatorowi się coś nie spodobało. Dodatkowo postaramy się wrzucić bota, który zajmie się tym czego nie wyłapie moderacja.
Sugeruję banować KOMENDAMI, a nie klikając w nicki, bo w ten sposób bardzo łatwo zbanować przypadkowo kogoś innego.

Zainteresowanych tą pozycją proszę o postowanie w tym wątku! Prosimy też o podanie godzin w jakich możesz moderować czat. Potrzebujemy łącznie obsadzić całe 24 godziny.
Zgłaszam swoją kandydaturę, z chęcią pomogę w moderacji. Prawdopodobnie będę od samego początku z przerwą w godzinach nocnych.
Nick na twitchu: Grodek118
Chętnie mogę wspomóc moderację w godzinach nocnych.
Nick na Twitchu: Yaros3d
Także chciałbym zgłosić swoją kandydaturę, ponieważ z chęcią pomogę przy moderacji czatu. Jeżeli chodzi o dostępność, no to cóż... można na mnie liczyć przez całe dwadzieścia cztery godziny!
Nick na twitch: MrSniffles69
Witam serdecznie, także się zgłaszam do pomocy. W trakcie dnia postaram się być cały czas, ale zapewne koło godziny 3:00 będę już zbyt zmęczony, by siedzieć przy komputerze.
nick: wielkimati
To się również zapisuję. Nie jestem pewny jak mi to modowanie wyjdzie, ale postaram się być jak najczęściej i jak najdłużej Och, nie!

Chmurowaty.
Była mowa o czyszczeniu list modów, więc się zgłaszam do doglądania czatu - będę 24h ze streamem odpalonym na okrągło Gruby nerd.

Ichabod_ihbd
Z wielką chęcią pomogę przy modowaniu. Prawdopodobnie będę oglądał stream całe 24 godziny Smiling
Mój nick na twitch: Vector_Erektor
Zgłaszam swoją kandydaturę do pomocy przy czacie. Postaram się być cały livestream, ale mogę też około 23 pójść spać i potem od 6:00 moderować spokojnie do końca.
nick: Pyromaniaq
Zgłaszam swoją kandydaturę. Postaram się być całe 24 godziny z przerwami 30 minutowymi w okolicach 14:00 oraz 19:00.
nick: Micvhu
Biere Udział. Jak zawsze PC Has No Game

Nick: SateStudio
Jak co roku będę pilnował ludzików. Winking
Nick: Kacpei
Zgłaszam się do pomocy przy moderacji czatu. Będę dostępny w ciągu dnia i wieczorem Smiling
Mój nick na Twitchu: Szaman97PL

EDIT: Będę dostępny 24 godziny przez cały maraton Smiling
Zgłaszam się na to stanowisko, mogę być 24h bo Gramytatywnie Heart
Twitch nick: pojler98
Zgłaszam się, a co tam. Mogę być Smiling. Mogę siedzieć do 24:00 29listopada i potem jeszcze od 6:00 30 Smiling
Nick: MauryGraable
Ja bym się zgłosił gdyby nie to że znając siebie samego zbanował bym wszystkich + dwa kanały obok.

Proszę potraktować temat poważnie i wypowiadać się jedynie w celu zgłoszenia swej kandydatury.
~b


Ok przepraszam, a tak na serio, to wielkie dzieki wszystkim którzy się zgłaszają, do tego poza czasem trzeba też mieć cierpliwość. Taki miał być mój przekaz. Pozdrawiam
Jestem idealnym (od końca Grinning) kandydatem!
Chętnie pomogę. Cały weekend będę miał wolny i mogę pomóc Smiling
Nick: Pepeb4
Ja też się zgłoszę, rok temu siedziałem do końca, więc w tym roku też tak zrobię.
Nick: f4rmaceuta
Też chętnie bym pomógł od samego początku i przez połowę nocki z kilkoma przerwami na siusiu i jedzonko.
Nick: Uzbrojonystefan
Widzę, że sporo osób już się zapisało. Gdybym jednak się do czegoś przydał to z chęcią pomogę, bankowo będę mógł siedzieć w godzinach od 10 do 16.

Mój twitch: Link396
Bardzo chętnie pomogę i postaram się siedzieć na live jak najdłużej ( może mnie nie być od 16 do 20) i pomóc w miarę możliwości
Nick na Twitch: rejbyt
W sobotę organizowany jest w Łodzi dzień z planszówkami, który się rozpoczyna równo z maratonem, ale od późnego popołudnia byłbym dostępny przez prawie cały czas (wliczając przerwę na jedzenie i inne tego typu czynności "życiowe").

Nick na twitchu: yamnyEU
Również chciałbym pomóc jako moderator podczas Gramytatywnie. Mogę siedzieć całe 24 godziny, ale w nocy pewnie kilka godzin pośpię.

Nick na Twitchu: damianklu
Chętnie polookam na chat w godzinach popołudniowych (15-20) i póóóóźną nocą (24-4), zakładając że będę miał w najbliższą sobotę wolne w pracy.
Jak to mawiają, "with great power comes great responsibility", dlatego też jestem gotów interweniować jedynie w skrajnych przypadkach. Mój nick na Twitchu to Bleub.
Stron: 1 2