Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S] Playstation 3 Super Slim 500GB + GT6&GT5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wololo
Wszystkich zainteresowanych zakupem PS3 zachęcam do zaznajomienia się z poniższą ofertą. Od dłuższego czasu przymierzałem się do sprzedaży Plejstacji z powodu braku interesujących mnie tytułów do ogrania. W zestawie z konsolą znajduje się oczywiście pad i całe potrzebne okablowanie, oryginalne pudełko jak i również 2 gry - Gran Turismo 5 w wersji Academy Edition, a więc ze wszystkimi patchami i dodatkami na płycie, oraz Gran Turismo 6 w cyfrowej wersji Anniversary, a więc zawierającej 10 dodatkowych aut na start. Plejstacja już bez gwarancji (ta była bodaj do października 2013), konsola ma około 2 lat. Działa sprawnie, nawet podczas wielogodzinnych sesji, padzik również w bardzo dobrym stanie. Zasadniczo jedyny mankament sprzętu to stosunkowo głośna praca wiatraków przy początkowym rozruchu konsoli. Nie wiem, co jest tego przyczyną, wystarczy jedynie dać plejstacji się nagrzać - w przeciągu paru minut wiatraczki cichną i konsola pracuje cichutko, niemal niesłyszalnie.
Focie mogę podesłać na życzenie, powinienem też uzupełnić o nie tenże temat w najbliższych dniach.
Cena? Okrągłe 5 stówek.
Kontakt najlepiej poprzez PW.
Podbijam Smiling. Znalazłem walające się gdzie za kanapą Uncharted 3, które wchodzi tym samym w skład zestawu. Konsola pojawi się dzisiaj na allegro, także ewentualnych zainteresowanych zachęcam do kontaktu!
up!