Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z Far Cry 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim!
Nie było mnie bardzo długo,ale nauka mi nie pozwala przebywać na komputerze na bieżąco.
Do rzeczy : Na steamie jest promocja na Far Cry 3,więc postanowiliśmy z wujkiem/kuzynem złożyć i kupić ową grę.
Wszystko było by pięknie i ładnie gdyby ta gra odpaliła.Zainstalowałem grę,ale nic się nie pojawia,jedynie na steamie pokazuje,że jestem w grze,a po 15 sekundach,że jestem online i w nic nie gram.Potrzebuje pomocy jak najprędzej!
Liczę na was Winking
Sprawdź spójność plików (PPM na Grę w bilbiotece -> Właściwości)

Miałem podobnie w innej grze po aktualizacji.
Ta gra chyba wymaga też Uplay, więc włącz/ściągnij i gra powinna chodzić. Sam miałem podobny problem z MK:AK na Sztimie, który wymagał też GFW.
Sprawa wygląda tak,że sprawdzałem już spójność plików (sprawdziło mi do 100%,pokazało że nie mam 2 plików chyba) NIBY zainstalowało mi owe 2 pliki i ... nic.
Co do Uplay też mam (pobrało mi z automatu),ale i tak przez Uplay jest napis,iż gra uruchomi się zaraz przez steam + reklama od Uplay'a.
Jakieś sugestie?
Pomoże ktoś? :/ Nic dalej nie działa.Dalej potrzebuje pomocy.
Spróbowałbym usunąć wszystkie pliki gry z poziomu Steama i ewentualnie Uplay, jeśli zostanie, po czym ponownie pobrać grę.

U mnie wygląda to tak: klikam ikonę gry, odpala się Steam, który odpala Uplay, który odpala grę. Torll
Niestety nic to nie zdziałało,usuwałem na kilka sposobów (manualnie i przez steama).
Nie wiem czy coś pomoże, ale spróbuj usunąć steam w całości (tzn. użyj przycisku odinstaluj, potem wyszukaj czy coś zostało i to też usuń). Jak to nie pomoże to nie wiem co może być powodem.
Hejka,coś się ruszyło,ale nie do końca,mianiowicie gdy włączam grę,pojawia się komunikat o treści:
"Failed to execute command: farcry3.exe (error 740). Please make sure this executable file exists."
Nie rozumiem troszkę,jak może nie istnieć skoro w C:\Pliki programów(x86)\steam\steamapps\common jest folder z grą Far cry 3? Proszę o pomoc!

Edytowane: Znalazłem rozwiązanie!Napisze wszystko co zrobiłem,może ktoś kiedyś będzie miał ten sam problem,to być może pomóc:
1.Ustawiłem każdy plik .exe (farcry3.exe,farcry_d3d11.exe...) by uruchamiał się jako administrator.
2.Jeżeli to by nie pomogło,najlepiej usunąć grę przez steama (jednak w folderze zostaje punkbuster,jego też usuwałem).
3.Wyłączyć steam.Uruchomić grę przez uplay,który uruchomi grę.
Myślę,że może się to komuś przydać Smiling Dzięki za odpowiedzi!