Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #2 w multi Injustice (Justice or Injustice Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witajcie Sprawiedliwi lub też Nie!
Już w ten piątek (05.12) o godzinie 21.00 odbędzie się Turniej w Injustice (gra jest za darmo™ dla posiadaczy abonamentu PlayStation +) więc myślę, że fajnie na chwilę odpocząć od GTA i poklepać się trochę po maskach. Dla mnie będzie to pierwszy kontakt z tym tytułem. Przećwiczcie kombosy, ciosy specjalne, wybierzcie swoje ulubione postaci i pokażcie na co was stać w tym najsprawiedliwszym z najsprawiedliwszych pojedynku.

Jeżeli ktoś gra z nami pierwszy raz, polecam rzucić okiem na REGULAMIN. ponieważ zmieniła się metoda komunikacji podczas gry.

Dajcie się wciągnąć do turnieju! Czekam na Was!

[Obrazek: 10ptstk.jpg]

Pozdrawiam,
Link.
Grę ograłem na PS3 i pograłem trochę z naszymi forumowiczami. Z przyjemnością pogram i na currentgenie, na oficjalnym grunio!
Macie mojego Lobo Heart
Również chętnie zawitam, o ile czas i łącze Sony pozwoli. Moje pierwsze Gruniopiątki na PS4 Fap
Będę Grinning
Zgłaszam gotowość do kopania tyłków :>
Również chętnie się dołączę. Grinning Co prawda również nie miałem jeszcze z grą kontaktu, ale co tam, mam dwa dni, żeby się przygotować!

(Nick PSN: Loardares)
Ja też pewnie przyjdę.
Również z chęcią wezmę udział w dzisiejszym gruniopiątku Winking
Witam!
Bardzo dziękuję za wczorajszą grę! Bawiłem się świetnie, atmosfera jak najbardziej mi się podobała. Bardzo cieszy fakt, ze pojawiają się nowe osoby i wczuwają od razu w klimat grunio - są jaja, suche żarty, rozmowy na temat gier i w ogóle. Wczorajsze 2 godzinki minęły mi bardzo szybko i przyjemnie, a fanem bijatyk nie jestem Smiling Najpierw rozegraliśmy dość sporo pojedynków w stylu "Króla Wzgórza" gdzie wygrany walczył dalej i klepał po wirtualnych mordach kolejnych oponentów (grałem pierwszy raz i dzięki spamowaniu ciosami Scorpiona wygrałem całkiem dużo pojedynków, albo też, inni podkładali się, by nie było mi przykro Heart ) Tak czy inaczej podsyłam kilka ujęć, które mi się udało uchwycić podczas potyczek:

Nasza ekipa podczas gry w Kings of the Hill:
[Obrazek: 2na7060.jpg]

Wodnik (hehe) atakuje (kaczmar vs Loardares)
[Obrazek: o9r62h.jpg]

Pathmage pojedynkujuący się z UzbrojonymPoZębyStefanem:
[Obrazek: wix47c.jpg]

Pathmage vs kaczmar456
[Obrazek: 2r3ys95.jpg]

Po Krulu™ odbył się wielki Turniej, zwyciężyli w nim:

1. Pathmage Party!
2. Chmurowaty
3. kaczmar456

Wszystko zostało uwiecznione, można sobie obejrzeć na poniższych filmach:

Walka o 3-cie miejsce - Link vs kaczmar Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)
[video=youtube]http://youtu.be/-ZemVLWTCk8[/video]

Finałowy pojedynek Chmurowaty vs Pathmage:
[video=youtube]http://youtu.be/eRKBU8Jq5Pk[/video]

A jak podobało się Wam? Mam nadzieję, że coraz więcej uczestników będzie do nas dołączać Heart

Pozdrawiam,
Link.
Świetnie się ogląda te wasze powtórki z walk. Mimo wszystko czekam na Gruniopiątki z Injustice na PS3 Okay