Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [S] PSP Go - ideał
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprzedam konsolę PSP GO, w zupełnie idealnym stanie. Sprzęt zupełnie jak nowy, sprzedawany rzecz jasna w pełnym komplecie. PSP kupione zostało w warszawskim sklepie Świat Gier Video na ulicy Chmielnej 98, za kwotę 759,90 zł, co widnieje na dołączonym wraz z kartą gwarancyjną paragonie. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres: [email protected] / oczywiście w razie potrzeby prześlę zdjęcia

Link do aukcji allegro, cena wywoławcza licytacji - 250 zł: http://allegro.pl/sony-psp-go-jak-nowe-i4879964301.html
Witaj. Sam ostatnio sprzedawałem PSP za 250zł, a było naprawdę w dobrym stanie, ale 7 stówek za PSP bez gier to definitywnie za dużo :/
Patrząc na olx to za taką kwotę ciężko sprzedać nawet PS Vita (od pół roku w moim mieście ta sama oferta, podbijana regularnie)
Żeby była jasność. To, że napisałem ile zapłaciłem za konsolę nie oznacza, że liczę na podobne oferty Smiling Napisałem to tylko dla wiarygodności, że konsola zakupiona została w Polsce a ja jestem jej pierwszym właścicielem. Nie jestem idiotą, to normalne że jej wartość spadła Grinning
Więc według regulaminu giełdy, powinieneś napisać cenę za którą chcesz sprzedać Winking
Za GO w dobrym stanie ze 250 zł pewnie weźmiesz. Nawet ja bym łyknął, ale GO nie ma UMD, a już nie piracę :P Bo koszt gierek PSP z PS Store to cenowa porażka Grinning