Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: CS: GO problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam 
Mam problem z grą CS: GO 
Gra nie chce połączyć mi się z serwerami oraz nie mam dostępu do ekwipunku.
Dodam że gra jest dzielona z innym użytkownikiem.
 
http://imgur.com/NPExEnU
Nie wiem, czy to pomoże, ale gdy ja miałem takie problemy, czasami pomagało sprawdzenie spójności plików. Aby to zrobić, wejdź do Biblioteki Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na Counter Strike: Global Offensive, wybierz pliki lokalne, i Sprawdź spójność plików. Jeśli coś będzie nie tak, Steam automatycznie pobierze poprawne pliki.
(13-12-2014, 14:18)koko5329 napisał(a): [ -> ]Nie wiem, czy to pomoże, ale gdy ja miałem takie problemy, czasami pomagało sprawdzenie spójności plików. Aby to zrobić, wejdź do Biblioteki Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na Counter Strike: Global Offensive, wybierz pliki lokalne, i Sprawdź spójność plików. Jeśli coś będzie nie tak, Steam automatycznie pobierze poprawne pliki.
Dzięki za radę. Spróbuje i zobaczę.
Ale ty udostępniasz, czy grasz na udostępnionej kopii? Jeżeli ty grasz to nie masz możliwości grania na rankingowych meczach, a także nie możesz otrzymywać przedmiotów.
Tak jak powiedział Wojtex, lub odblokowywanie portów B)
(13-12-2014, 14:38)Wojtex28 napisał(a): [ -> ]Ale ty udostępniasz, czy grasz na udostępnionej kopii? Jeżeli ty grasz to nie masz możliwości grania na rankingowych meczach, a także nie możesz otrzymywać przedmiotów.
Gram na udostępnionej. Czyli mogę grac tylko z botami, bo do n.p. Deathmatch'u muszę mieć własną kopie gry ?