Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Trudne gry na 3DS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie polecacie dość trudne gry na 3DS? Z góry dzięki za odpowiedź Grinning
Zależy co rozumiesz poprzez słowo "trudne". Poziom trudności jako diabelska platformówka w stylu SMB, czy może coś bardziej do zmuszenia się do myślenia? Jeśli rozwiniesz nieco swoje pytanie, to pewnie łatwiej będzie udzielić odpowiedzi.

W eshopie znajdziesz Cave Story - grę, którą polecam na każdym kroku. Jest też dostępna na steamie. Jest dość trudna, a chcąc przejść ją z najlepszym zakończeniem, robi się jeszcze trudniejsza. Są też wyzwania czasowe. Bardzo przyjemna platformówka, z ciekawą jak na ten typ gry, zapadającą w pamięci fabułką.

Za pół darmo możesz też wyrwać zeldy z GBC. Ja póki co kupiłem tylko Oracle of Seasons i bardzo mi się podoba. Poziom trudności też nie jest najniższy. Może tylko ja tak mam, bo przygodę z zerudami zacząłem stosunkowo niedawno, ale nie raz zdarzyło mi się zaciąć, bo nie wiedziałem jak popchnąć dalej akcję albo co zrobić w danym dungeonie.

Z kolei Super Mario 3D Land, choć początkowo bardzo proste, to później robi się trudniejsze. Tyle że wciąż nie wiem jak trudna dana gra ma dla ciebie być Torll
Trudne, bardziej na myśli miałem diabelskie platformówki, choć gra zmuszająca do myślenia i kombinowania też nie zawadzi Smiling
Devil Survivor Overclocked - trudna (dla mnie) gra RPG, gdzie ciągle trzeba zmieniać członków drużyny i ich skille, inaczej dostajesz po dupie od wrogów Torll  Walki są wymagające, zwłaszcza jak pierwszy raz grasz w gry SMT i musisz ogarnąć najpierw mechaniki rządzące grą. Jak na razie jest bardzo satysfakcjonująca, jestem w 4 dniu i mam jak na razie 14h, a będzie tego więcej.

Donkey Kong Country Returns 3D - skoro wolisz platformówki, to ta po jakimś czasie staje się wymagająca dla gracza, zwłaszcza gdy chcesz zebrać wszystkie puzzle, wtedy naprawdę musisz się postarać, by je zdobyć

A co do gier zmuszających do myślenia... Może zacznij przygodę z Professorem Laytonem? Zagadki w tej grze szybko zwalą cię z nóg Tritorlls