Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Problem z Słuchawkami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam problem ponieważ niedawno zakupiłem słuchawki Beats by Dr.Dre Solo 2 i po pewnym czasie przestała działać prawa cześć słuchawek tzn. Gdy puszczam muzykę to słychać ja tylko w lewej słuchawce . Wykluczam problem kabla ponieważ próbowałem także z innymi i także nie działał . Próbowałem także podłączać słuchawki do różnych odtwarzaczy i w każdym występował ten sam problem . 
Proszę o pomoc !
PS: gdy porusza się prawą słuchawką ( niedziałającą ) to momentami zaczyna działać ale tylko w danej pozycji .
Spróbuj kupić przedłużacz do słuchawek, czasami pomaga na takie problemy. Jeśli nie pomoże to pozostaje ci tylko oddać je do serwisu.
Przedłużacz ? Czy chodzi ci po prostu o wymianę kabla ? A gdzie konkretnie mógłbym oddać te słuchawki i czy jest w ogóle jakaś szansa że zdołają je naprawić ?
W sumie skoro mówisz że z innymi urządzeniami też tak jest, to chyba musisz wymienić kabel.
Wymiana - muszą być na gwarancjii, musisz mieć paragon i chyba iść do sklepu w którym go kupiłeś, ostatecznie wysłać do nich maila. 
W sumie to nie wiem jak wygąda ta wymiana, zapytaj się kogoś innego, w każdym razie możesz napisać maila do sklepu w tej sprawie.