Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Cześć :) tutaj DizzyX :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, jestem DizzyX (d1zzyx na youtube), mam na imię Adam, mam 26 lat i jestem retrograczem Winking
Interesuję się głównie retrogamingiem, kolekcjonuję stare konsole, gadżety z gier itepe itede Smiling
Niektórzy mogą kojarzyć mnie chociażby z imprez Dawne Komputery i Gry, gdzie wystawiałem się dość regularnie Smiling
Miałem małą przerwę od retrogrania, ale postanowiłem powrócić, rozruszać też swojego bloga i kanał na youtube Smiling Przy okazji trafiłem tutaj i... mam nadzieję, że na jakiś czas zostanę Winking
Pozdrawiam!
Witaj na forum!
Czym ciekawym możesz się pochwalić w kwestii retrosprzętu? Trzymam kciuki za Twoją internetową działalność Smiling
Własnike oglądam Twój filmik o retro pokoju Winking Masz dobry głos, troche podobny do Kanthalla (również Youtuber, tylko tworzy o grach Indie). Trzymam kciuki za rozwój kanału i daje suba Grinning
@bleub - obecnie moja kolekcja "rozrzucona" jest w dwóch miejscach - część mam w starym pokoju w domu rodziców (widocznym na filmiku na youtube), a część jest teraz w domu, w którym aktualnie mieszkam z żoną Smiling Nie mam nic nadzwyczajnego - z ciekawszych sprzętów na ten moment to Videopac G7000, Ameprod, kompletny zestaw C64 do pracy (C64 w trzech wersjach + magnetofon + stacja dyskietek + monitor 1084S + myszka + drukarka + oprogramowanie obsługujące wszystko Winking ). Myślę, że całą kolekcję opiszę w odpowiednim temacie, żeby tutaj nie robić śmietnika Smiling

@Obi, dziękuję Smiling postaram się ogarnąć coś ciekawego niebawem, żeby pojawiło się na kanale Smiling
Cześć DizzyX!
Czy my się przypadkiem nie znamy? Smiling Nie miałeś kiedyś może forum o kreskówce Ed Edd n Eddy?
o jej Grinning luklew, siema Grinning
Jeeej Heart
Fajnie że żyjesz jeszcze Grinning Życzę ci miłego spędzania czasu na arhn.eu Smiling
Witamy DizzyX. Owocnej pracy nad swoim projektem oraz na forum. Winking