Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #4 w betę Battlefield: Hardline (Handlujcie z tym Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 359y0ed.jpg]
Autorem grafiki jest Kicaken, wszelkie kopyrajty do "Handluje" należą do niego.

Witam,
i od razu zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym Gruniopiątku, który odbędzie się już w ten piątek (06.02) o godz. 21:00.
Tym razem ogramy sobie betę najnowszego Gimbusfilda, który pojawił się 03.02 i dostępny będzie do 08.02. Uważam, że to bardzo dobra okazja by się spotkać i trochę postrzelać w tej szczelance typu nawalance. Do dyspozycji zostały nam oddane aż 3 tryby (Hotwire, Conquest i Heist) i o ile wczoraj grając samotnie jakoś szczególnie mi się mnie podobało, tak teraz grając z wami liczę na świetną zabawę. Ostrzegam, że nie jestem fanem FPSów, po prostu nie gram w ten gatunek, więc mogę często ginąć (tak, chcę przez to powiedzieć, żebyście mnie przypadkiem nie zabierali do swojej drużyny Forever Alone )

UWAGA! Pamiętajcie, że beta zajmuje 11,6 GB miejsca na dysku, więc zacznijcie pobieranie wcześniej Deal With It

Podlinkuje też linka (hehe)
[video=youtube]http://youtu.be/hzmJYTrrVYI[/video]

Jeżeli ktoś gra z nami pierwszy raz, polecam rzucić okiem na REGULAMIN.

Pozdrawiam,
Link.
Ej, ja się nie zapiszę? Battlefield to jedna z moich ulubionych serii, a więc na 100% się pojawię i będę raczej przez cały czas Heart Na pewno będzie mi brakowało klawiatury i myszki, także też mogę słabo grać, jednak w końcu liczy się zabawa, nie? Grinning
Będę - gorzej w FPS-y ode mnie nikt nie może grać, więc prawdopodobnie będę na dnach tabel, ale liczę na świetną zabawę Smiling
Haha, widzę, że jeśli chodzi o umiejętności w FPSach nie jestem samotny! Również się stawię. Grinning
Jeśli już się zapisujemy, to i ja się pojawię. A przynajmniej tak planuję.
A to gdzie jak się zapisać trzeba? :P
Kurcze no, to ja też się piszę, nie wiem jak z pracą będzie, ale postaram się tak ogarnąć, żeby chociaż na trochę zajrzeć Smiling
Tylko że  też słabo gram w FPSy.... Forever Alone
(04-02-2015, 17:21)dizzyx napisał(a): [ -> ]A to gdzie jak się zapisać trzeba? :P

Właśnie tu Smiling Jeszcze tylko przeczytaj Regulamin i jak tylko dasz radę to dołącz do nas w piątek.

P.S. Wszyscy słabo grają, a tylko ja dostaję zawsze solidny wpierkropki.
No właśnie już wiem, że nie dam rady Childish no ale nic to, może następnym razem! Smiling
Witam serdecznie - Pizgiel jestem.
Z chęcią się pojawię na tym zgromadzeniu gejów ( Heart ). Ale mam jeden problem, już trzeci raz ściągam grę, bo nie chce mi ją instalować (już w samej grze; po prostu przy randomowej  liczbie stanie i amen). Będę próbował nadal, Pozdariam. Kissing Kissing Kissing Kissing

Edit: DZIAŁA Warp Speed
Witam. Smiling
W tym momencie żałuję, że nie mam PS4, bo z chęcią bym wpadła. Smiling
No nic, życzę Wam miłej zabawy. Grinning
Handluj z tym, będę!
Będę Mom please!
Witam,
małe ogłoszenie parafialne. Zgłosiło się sporo osób więc dziś rozmawiamy na TSie, szczegóły jak do niego wejść, jak zwykle w Regulaminie.

Lista obecności:
1. Link
2. Wojtex28
3. kaczmar456
4. Reoyeah
5. Chmurowaty
6. Piskle
7. Kicaken
8. Dorczenzo
9. JohnAbruzzi87
10. Zyga (może dołączy)

Do usłyszenia Soon
Battlefield zainstalowany, headset gotowy. Będę. Do zobaczeniaSmiling