Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Złożenie PC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wracam z tematem.
Ostatnio na żaden się nie zdecydowałem i proszę was jeszcze raz o złożenie mi komputera. 

A ot to moje wymagania:

-Windows 7
-złożenie
-sama skrzynka (z wnętrzem)
-napęd DVD/CD
-nie będę nic nagrywał
-w co będę grał:
  - The Sims 2 Pełna Kolekcja
  - The Sims 4 (narazie czyste)
  - The Sims 3 (większoś dodatków)
-chciałbym grać w wyżej wymienione tytuły na wysokich ustawieniach graficznych

To wszystko. Liczę na liczne propozycje.
Jak macie pytania to piszcie.

P.S.
Tak chodzę do gimnazjum, ale nie jestem gimbem bo gimb to stan umysłu (albo jego brak).
A budżet? Masz coś do przełożenia z poprzedniego PC, np. nagrywarkę czy dysk?
No i co do tego Win7, chcesz kupić razem z PC? Jaka edycja ci wystarczy. Home czy coś lepszego?

I co to ma do tematu że jesteś gimbusem? :x
(07-02-2015, 20:24)GobiPLX napisał(a): [ -> ]A budżet? Masz coś do przełożenia z poprzedniego PC, np. nagrywarkę czy dysk?
No i co do tego Win7, chcesz kupić razem z PC? Jaka edycja ci wystarczy. Home czy coś lepszego?

I co to ma do tematu że jesteś gimbusem? :x

Budżet ok. 4000 zł. Nie, nie mam nic do przełożenia. Wystarczy Home. Info o gimbie na wszelki wypadek.
Będziesz podkręcał?
(07-02-2015, 22:59)Ame napisał(a): [ -> ]Będziesz podkręcał?

Nie.
http://www.morele.net/inventory/info/0W2qv/
Przy zamawianiu w polu na kod wpisz:
W3FHN58JFW
wtedy złożenie będzie za free.
Polecałbym jednak polecić złożyć kompa znajomemu, bo z kurierami różnie bywa, a taką skrzynkę łatwo uszkodzić.
Może jak nie chce podkręcać to jakiegoś xeon e3?
Rodzina xeonów jest przeznaczona na rynek serwerów, one będą diabelnie szybko renderować filmy ale w grach poradzą sobie zaskakująco słabo. Ten core i5 który został zaproponowany to póki co najwydajniejszy i5 w bardzo dobrej cenie, który powinien każdą gierkę zjeść na śniadanie przed prawdziwymi obliczeniami.
(07-02-2015, 23:42)Ame napisał(a): [ -> ]http://www.morele.net/inventory/info/0W2qv/
Przy zamawianiu w polu na kod wpisz:
W3FHN58JFW
wtedy złożenie będzie za free.
Polecałbym jednak polecić złożyć kompa znajomemu, bo z kurierami różnie bywa, a taką skrzynkę łatwo uszkodzić.
Prawdopodobnie będę odbierał osobiście. 
No to wszystko wporzo. Zobaczy tylko tam czy wszystko się trzyma. I w przyszłości możesz wymienić chłodzenie, żeby kompa wyciszyć trochę.
Dobrze. Ma ktoś jeszcze jakąś propozycje? 
Czy ten komp będzie dobrym zamiennikiem proponowanego? (Chyba przeżyje 8.1)
[attachment=428]
Ten zestaw Sensilo ma znacznie, znacznie słabszą kartę graficzną, trochę słabszy procesor, niezidentyfikowany zasilacz i dysk twardy, nie wspominając o braku jakiejkolwiek informacji o płycie głównej. Dodatkowo pewnie ma plomby na obudowie, ale tego nie jestem pewien. A sama obudowa bardzo droga, dodana wręcz na siłę. W tym budżecie przekraczanie 200 zł na obudowę to przesada, a ta kosztuje ponad 300 zł.

Ogólnie nie polecam gotowców nawet największych sklepów komputerowych. Właśnie przez plomby i pakowanie tego czego muszą się pozbyć. Najczęściej ściąganie pieniędzy jest praktykowane na pamięciach, dyskach, zasilaczach i płytach, bo to komponenty, których konkretne nazwy nie interesują szarego Kowalskiego i wystarczy podać, że są i mają jakieś duże wartości. Widać to dobrze po tej ofercie.

3/10