Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wybór konsoli >>
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam drodzy Forumowicze,

Chciałbym kupić sobie konsolę do gier. Od 2 miesięcy jestem dumnym ojcem, jednakże miłość do gier nie została całkowicie wyparta przez miłość do mojej córki Smiling Obecnie posiadam laptopa na którym gram np. w Xcom: Enemy Unknown, oraz tableta Nexus 7. Mimo to gdy mam chwilę czasu dla siebie (zazwyczaj o 23 w piątek gdy moje dziewczyny śpią) chciałbym pograć sobie na jakiejś konsoli. Miałem konsolę ps3 ale sprzedałem ponieważ jakoś nie byłem zachwycony i przeszedłem wszystko co było warte mojej uwagi. Myślałem o najnowszej generacji, ale poza lepszą grafiką nie oferuje ona nic przełomowego, przede wszystkim gier jak na lekarstwo.

Moja historia i problem to takie masło maślane dlatego wrzuciłem temat do tej części forum. Wszystkich urażonych tym tekstem nie przepraszam, mogę to piszę Smiling

Jaką konsolę do gier polecilibyście mi drodzy forumowicze? Szukam przede wszystkim rozrywki, grafika nie jest najważniejsza.
Jak mówisz że miałeś PS3 i sprzedałeś, a obecna generacja oprócz lepszej grafiki nic nie oferuje to chyba nie "ogarnąłeś" WiiU. Co tu wiele mówić. GRY! Gry których podobnych nie znajdziesz na innych konsolach... Grywalność ponad grafike :x
Zgadzam się z przedmówcą- Wii U to nie tylko wspaniała konsola z bogatą (jak na 2 lata od premiery) biblioteką gier, ale także jedyny sprzęt godny miana "następnej generacji" wprowadzającej wyraźne zmiany względem poprzednika. Pamiętaj tylko, że nie odpalisz na sprzęcie Nintendo nic poza grami na Wii i Wii U- żadnych filmów czy muzyki z pendrive'a Winking
bierz kieszonsolkę, to są konsole dla tatusiów z brakiem czasu na karku. Obojętnie jaką
Jak mowa o kieszonsolkach to Gameboy Advance (najlepiej SP 2) - odpala gry ze wszystkich gameboyów, lub coś nowszego - 3DS - odpala gry z 3DS'a i starego DS'a.

Ewentualnie można kupić PSP. Vity raczej nie opłaca się kupować - mała biblioteka gier i samo Sony już zapomniało o swojej konsolce :x
Zamiast pchać się w nową generację, polecam nabyć pierwsze PlayStation. Masz na nie masę solidnych tytułów, które warto przejść.
ja bym poleciał na konsole stacjonarą PS2 Smiling a kieszonkową polecał bym gameboya advance, ja własnie zamówiłem sobie GBA i doczekać sie nie moge Grinning
Ale jak mówisz ze ps3 nie zrobił szału nie zrobiło to ps2 będzię odpowiednie, tania konsola, masa gier z grywalnoscią, tanie gry Smiling
Prawda jest taka że szukasz bardziej rozrywki niż konkretnej konsoli, więc polecał bym ci sprawdzić kamienie milowe czyli top 10, 20 pisiot gier na daną platformę. Jak ci coś podpasuje to dopiero zdecyduj się na dany sprzęt. Jestem prawie pewien że czegoś nie ruszyłeś, a może nawet i całej serii.
(05-03-2015, 12:36)sekut1626 napisał(a): [ -> ]ja bym poleciał na konsole stacjonarą PS2 Smiling a kieszonkową polecał bym gameboya advance, ja własnie zamówiłem sobie GBA i doczekać sie nie moge Grinning
Ale jak mówisz ze ps3 nie zrobił szału nie zrobiło to ps2 będzię odpowiednie, tania konsola, masa gier z grywalnoscią, tanie gry Smiling

Bardzo Ci dziękuję za Twój komentarz! Otworzyłeś mi troszkę oczy! PS2 pamiętam z czasów kawiarenek internetowych, nigdy właśnej nie posiadałem. Dzięki wielkie!
Cieszę się, że pomogłem Winking