Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mikrofon do RockBand 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako, że to forum jest pełne ludzi będących fanami serii RockBand jestem pewien, że znajdzie się tu ktoś, kto rozwieje moje wątpliwości.
Jestem szczęśliwym posiadaczem RB3 na moje Wii i ostatnio gitara przestała mi wystarczać, więc pomyślałem, że fajnie byłoby mieć mikrofonik i śpiewać do białego pudełka przy telewizorze.
Patrząc na allegro znalazłem coś takiego:
http://allegro.pl/def-jam-rapstar-mikrof...45669.html
Cena fajna, moje miasto, więc zainteresowałem się ofertą, jednak google nie chce mi powiedzieć, czy mikrofon z Def Jam będzie działał z RockBandem, a, że jestem antyfanem rapu, to wydawanie 35zł na grę, której nie tknę mija się z celem.

Czy ktoś mógłby więc potwierdzić, że ten mikrofon będzie normalnie działał z RB3, lub rozwiać moje wątpliwości, żebym nie wydawał niepotrzebnie pieniędzy.

No i jeszcze chciałbym się upewnić, że do grania na gitarze oraz śpiewania nie są niezbędne dwa Wiiloty? Wystarczy włączyć All Instruments Mode, prawda?

Dziękuję z góry za odpowiedzi, w sumie może się ktoś jeszcze wypowiedzieć, jak to jest z tym śpiewaniem z RockBandem, warto się w to bawić? Wielki dzej paczy


[UPDATE]
Sporo czasu minęło, więc uznałem, że dla potomności zedytuje post. 
Kupiłem sobie zwykły mikrofon USB z Guitar Hero za ok. 50zł na Allegro, okazało się, że mikrofony są multiplatformowe, mój działa i na Wii i na X360.
Włączenie All Instruments Mode pozwala na korzystanie z mikrofonu bez dedykowanego dla niego Wiilota (ważne, żeby przynajmniej jeden był podpięty, jako gitara lub perkusja).
No i moje odpowiem jeszcze na moje ostatnie pytanie - WARTO, zabawa jest przednia, gitara trafiła w odstawkę i wciąż po kilku miesiącach od kupna dalej przynajmniej raz na tydzień odpalam Wii, żeby pośpiewać kilka piosenek, świetna sprawa gdy chce się odpocząć, jeśli masz Wii, masz RockBand 3 - kupuj mikrofon. Jeśli masz tylko Wii - kupuj RockBand 3 i mikrofon, nie pożałujesz. 
PS. Mówię o RockBand, posiadane również przeze mnie Guitar Hero World Tour nie sięga pięt serii EA pod względem śpiewania, więc lepiej zacząć od najlepszej możliwej gry muzycznej na tę platformę.