Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Propozycje Twitchowych ikonek!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Twitch oferuje teraz możliwość zasubskrybowania naszego kanału. Za $5 miesięcznie użytkownicy otrzymują dostęp do ślicznej kokoszki przy nicku, zestawu dodatkowych ikonek i wykluczenia ze slow mode na czacie. No i wspierają rozwój arhn.eu <3

Temat ten powstaje w celu zebrania propozycji na nowe emotikonki! W tym momencie oferujemy trzy:

[Obrazek: 1.0] - arhnDzej
[Obrazek: 1.0] - arhnTorll
[Obrazek: 1.0] - arhnKoko

Ale z każdymi 25 nowymi subskrypcjami Twitch odblokowuje dla nas możliwość dodania do czatu kolejnych dwóch ikonek!
Jakie emotki chcielibyście zobaczyć jeszcze? Mogą to być grafiki istniejące już na przykład na shoutboksie, ale również całkowicie nowe!
I najważniejsze dla hardkorowych użytkowników twitcha: Nasze emoty działają na WSZYSTKICH czatach Twitcha!


Zasady są takie:
- emotikona musi mieć przezroczyste tło ( Soon odpada, bo jest prostokątem)
- emotikona nie może być animowana ( Soon odpada itd.)
- emotikona nie może zawierać artów osób trzecich - muszą to być dzieła autorskie ( Trollface odpada, bo nie jesteśmy autorami grafiki ) lub wykorzystywane za zgodą autora
- emotikona musi zmieścić się w 28x28 pikselach ( Jankowi się podoba w standardowej formie na przykład prawdopodobnie odpada Winking )

PS. Zasubskrybuj arhn.eu już teraz
Mozna dodac psyduck-a i psybooma.
(26-02-2015, 00:10)Hubert Górski napisał(a): [ -> ]Mozna dodac psyduck-a i psybooma.

"emotikona nie może zawierać artów osób trzecich - muszą to być dzieła autorskie lub wykorzystywane za zgodą autora"

Psyduck nie jest naszą własnością, nie możemy więc użyć go jako ikony.
Według mnie jedna z ikonek PC Has No Game . PS3 Has No Game , Xbox One Has No Game  byłaby dobra.
Dla mnie brakuje też jakiejś Grunioikonki™ .
@hackboy, te ikony sa:
- w prostokącie
- sa zbyt duze zeby je zeskalowac (wraz z textem)
W sumie to niewiele nam zostało z arynowych ikonek. Moje propozycje: Tritorlls Newfags
Nieanimowane Warp Speed da radę?
Zdecydowanie potrzeba nam Grunia! I może jakiś polandball? Nie wiem czy ktoś konkretny ma do niego prawa Winking
You Spin Me Round Round Baby  - Jeśli nie będzie to animowane, mamy przepiękną ikonę na twitch.tv