Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Teamspeak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym tygodniu Arynowy kanał TS przejdzie przebudowę.

https://www.dropbox.com/s/5q79zp6qd0dvns....docx?dl=0

Pod linkiem znajdziecie wstępny wygląd.

Gdy będę miał czas zamieszczę tutaj listę adminów, żeby każdy wiedział kogo może prosić o pomoc.
Reszta informacji wkrótce.
Po co aż tyle gruniopiątków? Był kiedykolwiek zajęty więcej niż jeden kanał? Zostawiłbym dwa, bez segregowania na platformy (szczególnie, że na konsolach często używa się wbudowanego systemu do komunikacji).

Teamspeakowe soboty są potrzebne? Odbywają się jeszcze? Dlaczego nie mogą się odbywać na kanale "eventy"?

W redakcji tyle kanałów jest zbędnych, wystarczy jeden, max dwa (ale to pewnie sama redakcja sobie ogarnie).
@Stivi, odniosę się do "zostawiłbym dwa, bez segregowania na platformy (szczególnie, że na konsolach często używa się wbudowanego systemu do komunikacji)." - mylisz się. Jeśli chodzi o gruniopiątki na ps3 i na ps4 to te są bardzo często okupowane równolegle. Nawet ostatnio coraz rzadziej korzystamy z imprezy na PS4 jako takiej, bo często wyskakuje problem z NATem i niemożnością rozmowy z niektórymi graczami przez imprezę.
Jak się mylę to spoko Vault Boy Approves Kilka razy byłem i nie zauważyłem tego.
A jest możliwość dostania prywatnego pokoju?
Wyrzuciłbym Minecrafta (był tam ktoś kiedyś?), a za to dodałbym jeszcze jeden kanał LoL-a, bo to chyba jedyna gra, która jest cały czas okupowana na ts. No i może bym zamienił fifę, cs-a i WoT-a na 3 kanały gier np. Gry multiplayer. Te 3 gry są zapełniane tak sporadycznie, jak to tylko możliwe. Jeśli jednak ktoś jest przeciwny takim kanałom ogólnym, to byłbym za dodaniem do powyższych 1 kanału Blizzard, bo czasami ktoś tam jednak ciśnie w Starcrafta, Diablo, a być może niedługo też w HotS-a zaczną.
HackBoy, jak chcesz kanał prywatny to pukasz do ludzi z SA (Crix, Stivi, Ja, Viatoro, chmura) na TS.
Stivi, tak samo, pokój z Gruniopiątkami PC jest okupowany co piątek. Na PC nie mamy lepszej komunikacji i jednak pokoje dla oddzielnych grunio są potrzebne. Natomiast, nie wiem po co nam kanał do Gruniopiątków Xboxowych, które nawet nie istnieją.

Reszta mi pasuje. Wszystko jest ładnie pokazane i nie będzie aż tylu nieużywanych kanałów.
HackBoy na razie nie będziemy dodawać więcej pokojów prywatnych. Pomyślimy w momencie gdy już wszystkie zmiany zostaną wprowadzone. Po za tym postaram się skontrolować aktywność użytkowników na TS. Nie będziemy robić niepotrzebnych pokojów dla osób, które są na TS bardzo rzadko.
Osobiście nie widzę sensu istnienia pokojów Fify, nie pamiętam by kiedykolwiek była jakaś akcja grania w ten tytuł na TSie. Minecraft zaś ostatnio przeżywa pewien rozkwit i trochę ludzi w jego pokojach się przewija, podobnie ma się sprawa z X360. Będzie mi brakować pokoików do TF2 Childish Poza tym całkiem dobre przewietrzenie.
Kanały poprawiłem. Jeśli chodzi o tytuły w strefie gracza to sie zrobi liste gier i wybirerzemy odpowiednie gry.
Co do kanalow prywatnych, mysle nad systemem, ktory pomoze w ich pilnowaniu/moderowaniu. Wiecej info Soon
Sate, ale po co nam odpowiedni system do tego, skoro i tak na nich będą siedzieć osoby, które się znają i prawdopodobnie większość z nich będzie na hasło?
Mati, ty sie tam nie martw.