Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kuryozum wita - pare słów o mnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dniu dzisiejszym wszystkich forumowiczów pozdrawia podobnie jak wy, gracz, pragnący odnaleźć swoje miejsce w rozrastającej się społeczności aryn-dat-i-ju. Przez pewien czas zagorzały przedstawiciel samozwańczego PC-gaming master race, dziś człowiek śledzący z zapartym tchem rozwój elektronicznej rozrywki, zarówno aspektu konsolowego jak i PC-towego. Cenię sobie głównie gry platformowe, erpegi, staroszkolne pierwszoosobowe strzelanki i strategie. W moim gamingowym życiorysie istotną rolę odegrały więc gry takie jak seria Rayman, Kangurek Kao, Kapitan Pazur, saga Gothic, Diablo, poszczególne części GTA, Assassin's Creedy, Heroes of Might and Magic, Paraworld, The Sims, Bioshock 1 i 2, Twierdza 1 i Krzyżowiec. Oprócz tego, czasem starcza mi czasu na gry indie(The Binding of Isaac, Spelunky etc.). Obecnie, dysponuję następującymi platformami - PC, VITA i PSP.

Na arhn.eu trafiłem za sprawą retro Kapitana Pazura. Głos Arhona przypadł mi od razu do gustu, co zachęciło mnie do zapoznania się z resztą kanału, którego content okazał się bić na głowę "maistreamowe" kanały polskiej sceny You Tube(czytaj let's playerzy) - system error, pigułki, gramytatywnie to coś obok czegoś nie można przejść niewzruszonym.

Zdaję sobie sprawę, że gry wideo to nie wszystko. Mam 17 lat, więc jestem uczniem liceum(bio-chem). Planuję zostać w przyszłości lekarzem, co oznacza masę nauki. Jestem zmuszony wobec tego przeznaczać większość swojego czasu na przygotowywanie się do matury i naukę języków - angielskiego i rosyjskiego.
Yo, cześć, witaj na forum
Witam Smiling
Witaj!

Tak z ciekawości masz 17lat, to w której liceum? 1 czy 2? :v
(09-03-2015, 22:19)GobiPLX napisał(a): [ -> ]Witaj!

Tak z ciekawości masz 17lat, to w której liceum? 1 czy 2? :v

W pierwszej; skończyłem w tym roku Smiling