Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Opinia na temat gry Just Cause 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam:
Chciałbym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia o grze Just Cause 2. (jeśli temat powinien być w innym dziale to proszę napisać)
Po pewnym czasie monotonna, ale i tak warta polecenia. Szczególnie teraz gdy powstał do niej nieoficjalny multiplayer
Podobała mi się wolność i zabawa linką a i grafika była naprawdę spoko. Jako sandboks jednak nie podobała mi się aż tak(choć sandboksy uwielbiam). Brakowało mi po pierwsze różnorodności questów: tak naprawdę jedyne co robimy to niszczymy i zabijamy. Tak czy tak polecam bo to kawał dobrej choć nudnej gry
Warta polecenia, nawet jak przejdziesz kampanię, to wciąż zostanie masa znajdziek. Grafika na ultra do dziś jest piękna (jak masz kartę nVidi to są dodatkowe efekty). Niestety większość misji to tylko zabijanie. Głowna frajda jest w haku, ja mam tylko parę set km przejechanych samochodami, bo używam kombinacji hak+spadochron. Jest dość dużo easter eggów.

@down Chodzi o to że jest lekko monotonna, misję się trochę powtarzają jak w GTA IV (i tak 4 jest najlepsza Grinning ) ale gra tak czy siak świetna.
Według mnie super gra, tylko nie wiem czemu ludzie piszą, że większość misji to tylko zabijanie (chyba, że główny wątek to tak, ale ich jest tylko 9), w jednej z misji   za pomocą odrzutowca musimy zniszczyć satelitę .