Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Czy Warframe to P2W?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zabiłem już ok. tydzień temu Vora, ale mam wciąż te same bronie. Kiedy wchodze w sklep wszystkie rzeczy są za walutę premium. Czy w tej grze można kupować coś za grową walutę? Bo mam dość startowego ekwipunku.
Gra nie jest P2W. Sporo broni kupujesz za walutę gry, resztę musisz wyfarmić części i składać. Po za tym pokonanie Vora to nie osiągnięcie i przed tobą dopiero się świat otwiera.
Spoko.
Warframe ma stosunkowo łagodne mikropłatności i nie nazwałbym jej Pay 2 Win. Masz wybór i możesz spokojnie grać - pod tym względem to imo najciekawsze z gier Free to Play.
Warframe pod żadnym pozorem nie jest P2W, nazwałbym ją prędzej Pay To Own, czyli płać by mieć. Z mojego punktu widzenia platyna będąca wirtualną walutą w grze mi osobiście służy tylko do kupowania slotów na broń, Warframy i sentinele. Opcjonalnie za platyne kupuję jeszcze skórki, elementy pancerzy, syandany i inne ozdobniki. Cały sprzęt wymagający potem wymaxowania na 30 lv i późniejsze zastosowanie Formy zdobywam sam ( lub dokładam surkę w klanowym laboratorium jeśli nowy schemat tam się pojawia )