Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pewna ciekawostka na Temat Hot line Miami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gra "Hot Line miami 2 Wrong Nunber"dopiero co wyszła a ja zdołałem Odnaleść dwa ciekawe wątki które będą niezbędną informacją dla Poszukiwaczy Ukrytej treści.
Pierwsze Hot line miami ukrywa w steamowej wersji Ukryte osiągnięcie nazwane "Batman" a żeby je otrzymać trzeba w rozdziale 2 Używając Maski Nigel (Nietoperza) zabić kogoś Kijem Baseballowym albo Nożem (Uwaga Osiągnięcie jest Troszkę Popsute i czasami morze się nie pokazać)

I wiem że będziecie się pytać jak Odblokować Maskę nietoperza..
więc w tym przypadku trzeba Odszukać Fioletowych małych kostek pozostawionych po jednej na każdy rozdział (z wyjątkiem Bonusowych) jeśli znajdziemy je wszystkie to należy w Sekcji "Łamigłówka" ułożyć frazę "I WAS BORN IN THE USA"
a następnie na rozdziale 19 Użyć komputera a następnie Dowiemy się dlaczego zabijaliśmy tych ludzi.

Obym miał nadzieje że moje podpowiedzi się pojawią w kwietniowym 'System Error"
będę morze zmotywowany by zostawić na tych Forach Kolejną porcje Soczystych Treści z gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po pierwsze, spoilery odpowiednio oznaczamy. Albo pisząc na samym początku, że post takowe zawiera, albo używając tagów spoiler /spoiler. Po drugie: interpunkcja, ortografia, składnia, no prośba..