Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Anifeliad, do usług.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema!

Obserwuje działania arhn.eu od września, a trafiłem na nich przez dylemat: PS4 vs XboxOne. I trzeba przyznać że chłopacy (i Neko) Bardzo rzetelnie wykonują swoją misje i wypełniają niszę retro gier.

A teraz bardziej o mnie, od małego preferowałem konsole jako maszyny do gier lecz nie miałem do nich szczęścia więc przy PC ugrzązłem na kilka dobrych latek. Gdy już dorobiłem się na tyle by kupić PS4, poszło szybciej niż by się zdawało teraz mam obok mojej najlepszej sprzętowo dziewczynki dwa MILF'y SNES'a i Mega Drive'a. Co już mówi wiele o moim podejściu do gier. Uważam że dobra gra jest ponad czasowa.

Kocham platformówki, bijatyki, lecz nie stronie od żadnych gatunków. Bo ograniczanie się to nie jest dobra droga do poznawania sztuki. Największą miłością darzę trójce Sonic, Rayman i Mario.

A tak więcej o mnie:
Słucham punka, lubię dyskutować o polityce, czarny humor, ostentacyjnie się ubierać, lekturę fantastyczną i kobiety.

Jestem Anifeliad, 17 lat.
Sonic Heart Jedna z moich najukochańszych postaci Smiling Witam!
Szkoda tylko że ostatnio tak nim pomiatają... Gdy miał swój "dom" był lepiej traktowany.