Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Platinum Empire - poradniki do trofeów i prezentacje motywów PS4
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Platinum Empire to kanał, który wraz z Shagy'm zaczęliśmy prowadzić w lutym 2015 roku. Znajdziecie na nim przede wszystkim filmy z poradnikami do trofeów PlayStation oraz pokazy nowych motywów na PS4.

Na naszym kanale znajdują się aktualnie poradniki z gier takich jak LittleBigPlanet 3, FIFA 15, Hohokum, Teslagrad, Fez, Monsterbag, Borderlands 2 i wielu innych.

Ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze Theme Showcase - prezentacje nowych motywów na PlayStation 4. 

Chętnie przyjmę konstruktywną krytykę Winking

Zachęcam do zapoznania się z kilkoma naszymi filmami: 
Cytat:








Link do naszego kanału w serwisie YouTube: youtube.com/PlatinumEmpireTrophies

Link do naszej strony na Facebooku: facebook.com/PlatinumEmpireTrophies
Bardzo fajny pomysł, życzę wytrwałości. Sam chciałem pobawić się w takie poradniki, ale nie mam tyle wolnego czasu [`]

Nie poddawajcie się nawet jeśli początki będą ciężki, w internecie jest na takie materiały spore wzięcie. Smiling
Nasz kanał zdobył wczoraj pewien kamień milowy na swojej drodze, a mianowicie osiągnął liczbę 100 filmów!
W międzyczasie zmieniła się również cała szata graficzna kanału oraz intro. Wstęp jest teraz odrobinę krótszy niż poprzednio. Czekam na Wasze opinie Smiling
Zaktualizowałem również cały wątek.
Ciekawy pomysł, zaraz pewnie zasubskrybuję kanał i będę czekać na kolejne filmiki. Liczę na to, że będą dobre. Smiling
Edit: Chwila, nie macie 100 filmików. Macie tylko 96. :/
(04-10-2015, 00:54)tomzacz napisał(a): [ -> ]Chwila, nie macie 100 filmików. Macie tylko 96. :/
Możliwe że do mojego licznika wkradły się zwiastun kanału i filmy usunięte/niepubliczne. W tym momencie mamy już 115 filmów (według licznika menedżera wideo)

Natomiast, jeśli chodzi o jakość filmów, robię co mogę, aby wyglądały i prezentowały się jak najlepiej. Dzięki za zainteresowanie naszym kanałem! Od wczoraj możemy się również pochwalić liczbą 100 subskrypcji, którą udało się osiągnąć dzięki dużemu zainteresowaniu naszymi prezentacjami motywów na reddicie.