Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątek' #25 w multi GTA Online (I'm back Edition)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witajcie!
Sporo czasu upłynęło od ostatniego Gruniopiątku na PS3, prawda? Czas najwyższy nadrobić zaległości. W najbliższy piątek (27.03) o godzinie 21:00 odbędzie się kolejne zwariowane granie w GTA Oniline.

Osobiście powiem, że brakowało mi tych Gruniopiątków, przez co nawet nie miałem chęci sprawdzić co nowego dodał i zepsuł Rock. Zwłaszcza chodzi mi o te napady, na które wyczekiwaliśmy za długo... Będzie w końcu ku temu okazja  Happy

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapisania się. Dobra zabawa i jedyna w swoim rodzaju atmosfera gwarantowana. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem. Prosiłbym też o to, że jeżeli po zapisaniu, z różnych przyczyn nie będziecie mogli dołączyć do zabawy w piątek, to powiadomcie nas w poście poniżej. W ten sposób ułatwi nam to organizację. Wyślijcie mi również zaproszenie do znajomych na PSN (mój nick: kacpi01) z dopiskiem grunio, kokoszka, arhn, czymkolwiek takim. Będzie to bardzo dla mnie pomocne.

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dzięki wielkie dla Linka, za pozwolenie mi na organizowanie Gruniopiątków Kissing

Pozdrawiam
Kacpi01_PL
Moje pierwsze Gruniopiątki na PS3. Pojawię się Smiling

Nick na PSN: Micvhu
Będę. Grinning
Będę  Tongue_Out_Winking
Sukces! PS3 udało się skombinować, będę Smiling
będę Laughing
I oto zakończył się kolejny Gruniopiątek. Nie wiem jak wy, ale ja bawiłem się świetnie.

Więc co się działo? Najprościej byłoby powiedzieć, że wszystko i nic. Większość z nas pojawiła się na pół godziny przed oficjalnym rozpoczęciem, przez co ogarnęliśmy szybko co Rock dodał, co zepsuł i w ogóle, a także każdy zaktualizował sobie w ten sposób GTA na czas, przez co nie musieliśmy czekać z atrakcjami na pojedyncze osoby.

Jeśli chodzi o atrakcje, to nie było ich za dużo. Dwa wyścigi wpisane w tradycję Gruniopiątków znane jako #tradycja, a także jakaś losowa akcja od Rocka. Pomimo tego, że w planach były napady... cóż... będą następnym razem... może... Bitch please!

Najwięcej się jednak działo podczas swobodnej jazdy po stanie Los Santos. Nasza kreatywność nie zna granic. Pomysł by dostać się na sam szczyt góry Chiliad, a następnie ustawić się w kolejce i jeden po drugim skoczyć z niej. Po prostu wow... Wow! Widok różnokolorowych spadochronów robił wrażenie. Ostatnią godzinę lub nawet dwie, ciężko powiedzieć, bo czas tak szybko nam leciał, spędziliśmy na lotnisku. Standardowo szukałem dla siebie awionetek, którymi za długo nie polatałem bo... ktoś się dorwał do helikopterów z pociskami samonaprowadzającymi  Okay

Na końcu pozostaje mi powitać nowych Gruniopiątkowiczów. Mam nadzieję, że będziemy się widywać częściej. Im nas więcej tym weselej Grinning Tym samym ogłaszam, że od następnego Gruniopiątku regulamin będzie ściśle przestrzegany. W skrócie. Kto się nie zapisze, nie będzie grał. Musi tu zapanować porządek.

Teraz pozostaje się nam tylko podzielić z wami kilkoma fotkami z rozgrywki:
[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

[Obrazek: 0_0.jpg]

Dziękuję wszystkim Kissing

Pozdrawiam
Kacpi01_PL